Obserwuj w Google News

Karolina Pisarek dostanie własny program? „To już inny etap w mojej karierze”

2 min. czytania
24.11.2022 10:19
Zareaguj Reakcja

Karolina Pisarek udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o jej telewizyjnej karierze. Gwiazda po raz kolejny kokietowała fanów, marząc o poprowadzeniu własnego programu. Czy producenci telewizyjni tym razem spojrzą na nią przychylnym okiem?

karolina-pisarek-dostanie-własny-program
fot. VIPHOTO/East News

Karolina Pisarek to prawdziwa wyjadaczka telewizyjnych programów. Karierę zaczynała w „ Top Model”, a następnie wygrała show „ Ameryka Express”. W krótkim czasie wystąpiła też w dwóch programach Polsatu, próbując śpiewać w „ Twoja twarz brzmi znajomo” i pląsać na parkiecie „ Tańca z gwiazdami”. Okazuje się, że modelka ma już dość roli uczestniczki reality-shows i marzy o poprowadzeniu własnego programu. Co wyjdzie z jej planów?

Redakcja poleca

Karolina Pisarek marzy o własnym show. Zagości w telewizji na dłużej?

W rozmowie z dziennikarzem Pomponika Pisarek przyznała, że chyba nie ma już programu, w którym mogłaby wziąć udział i chce odetchnąć od wystąpień w telewizji. Nie zamierza jednak odrzucać zaproszeń od telewizji śniadaniowych, w których z przyjemnością pełniłaby rolę „gościa specjalnego”. Modelka po raz kolejny wyraziła jednak chęć zostania prowadzącą własnego show.

Przyznam się, że bardziej chciałabym już poprowadzić jakiś program niż po prostu pójść jako uczestnik. To już chyba jest inny etap w mojej karierze i moim życiu

- powiedziała pewna siebie Pisarek.

To nie pierwszy raz, kiedy Karolina mówi głośno o swoich ambicjach zawodowych. W rozmowie z Jastrząb Post zapewniała o wielkim przywiązaniu do telewizji TVN, w której rozpoczęła karierę i przyznała, że ewentualny transfer do innej stacji musiałby się wiązać z propozycją poprowadzenia jej własnego programu.

Mam nadzieję, że wkrótce poprowadzę jakiś program, bo to jest moje marzenie, żeby to robić po modelingu

- wyznała, zaznaczając, że pragnie dalej spełniać się w show-biznesie.

Myślicie, że los uśmiechnie się do Karoliny Pisarek, a producenci dadzą jej szansę i wkrótce pójdzie śladami Klaudii El Dursi i Karoliny Gilon, rozwijając telewizyjną karierę?