Obserwuj w Google News

Katarzyna Golec zwróciła się z pilnym apelem do fanów. Wspomniała o wolności

2 min. czytania
28.09.2023 11:31
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Golec zwróciła się do fanów z pilnym apelem. Żona Pawła Golca i menadżerka zespołu Golec uOrkiersta w jednej osobie opublikowała wymowne zdjęcie w relacji na swoim Instagramie. Co chciała przekazać?

Katarzyna Golec zwróciła się z pilnym apelem do fanów. Wspomniała o wolności
fot. Instagram @goleckasia

Zespół Golec uOrkiestra od lat dominuje na polskim rynku muzycznym. Folkowy zespół, założony 1999 roku przez braci Pawła i Łukasza Golców, nieustannie porywa tłumy góralskimi brzmieniami podczas intensywnych tras koncertowych. Niedawno jednak Edyta Golec musiała podzielić się z fanami kapeli smutną nowiną. Artystka, która nieraz zaznaczała, jak męczące jest dla niej życie w ciągłej trasie, przyznała, że zespół kończy z koncertowaniem. „Łezka w oku się zakręciła” – pisała małżonka  Łukasza Golca.

Redakcja poleca

Katarzyna Golec zwróciła się z apelem do fanów

Na tym jednak nie koniec osobistych wyznań. Edyta przyznała fanom również to, że ich najstarszy syn Bartłomiej wyfruwa z gniazda i udaje się na studia. W środę ważnymi wieściami podzieliła się natomiast Katarzyna Golec – ukochana drugiego z braci oraz menadżerka folkowego zespołu. Żona Pawła Golca, która poświęciła dla jego kariery całe swoje życie, postanowiła zaapelować do fanów w sprawie nadchodzących wyborów.

Kobieta opublikowała w sieci zdjęcie, na którym zapozowała z olbrzymim kotletem schabowym. „Mogę zjeść schaboszczaka lub cokolwiek innego. Wybieram sama! I to jest piękne!” - pisała, nawiązując do wolności wyboru w kontekście zbliżającego się dnia 15 października i  wyborów parlamentarnych.

Katarzyna Golec zachęca do pójścia na wybory
fot. Instagram @goleckasia

15.10 też wybiorę. Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się, do kogo jest Ci najbliżej w wyborach parlamentarnych 2023 roku” – czytamy we wpisie. Katarzyna Golec zamieściła tam również link do Latarnika Wyborczego, gdzie można sprawdzić, do której ze startujących w wyborach partii jest nam najbliżej światopoglądowo. Przypomnijmy, że żona muzyka nie jest jedyną reprezentantką show-biznesu, która nakłania fanów do oddania głosu 15 października. W sprawie tej interweniowały m.in. Martyna Wojciechowska, Anita Sokołowska czy nawet Julia Wieniawa.

Nie przegap
Tak mieszkają Łukasz i Edyta Golec. Ich dom to prawdziwa góralska ostoja
11 Zobacz galerię
fot. Instagram @edytagolecofficial