Obserwuj w Google News

Edyta Golec zaskoczyła fanów. Pokazała najstarszego syna i ogłosiła radosne wieści

2 min. czytania
27.09.2023 12:40

Edyta i Łukasz Golec tworzą parę nie tylko prywatnie, ale i zawodowo, będąc częścią Golec uOrkiestra. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci, które jednak bardzo rzadko pokazują w mediach. Tym razem skrzypaczka zrobiła wyjątek. Ma fanom do przekazania radosne wieści.

Edyta Golec przekazała wspaniałe wieści
fot. MAREK DYBAS/REPORTER/EAST NEWS/Instagram/@edytagolecofficial/screen

Edyta i Łukasz Golec od 23 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Świetnie udaje im się łączyć relacje prywatne z zawodowymi, choć skrzypaczka w wywiadach przyznawała, że mimo wszystko starają się znaleźć czas na realizację swoich osobistych zainteresowań i bycie osobno. W 2004 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko — syna Bartłomieja. Potem na świat przyszli jeszcze Antonina oraz Piotr. Nie jest tajemnicą, że Edyta i Łukasz Golec strzegą swojego życia prywatnego, a ich dzieci bardzo rzadko pokazywane są publicznie. Tym razem artystka zrobiła wyjątek, a była ku temu ważna okazja. Na Instagramie Edyta Golec nie kryje radości. Wprost musiała się taką wieścią podzielić.

Edyta Golec pochwaliła się synem i przekazała radosną wiadomość

Edyta Golec pisała ostatnio w sieci, że w związku z nadejściem jesieni, plany koncertowe powoli się kończą. Zespół Golec uOrkiestra jeszcze kilka razy zagra w plenerze, co dla skrzypaczki jest powodem do nostalgii. Teraz jednak żona Łukasza Golca będzie miała więcej czasu na inne aktywności oraz dla swoich najbliższych. Okazuje się, że jedno z przedsięwzięć jest szczególnie ważne i związane jest z najstarszym synem muzykalnego małżeństwa. Bartłomiej, który ma już 19 lat, zaczyna właśnie studia, a szczęśliwa mama pochwaliła się na Instagramie wymownym zdjęciem.

Redakcja poleca

Na fotce nie widać co prawda twarzy Bartłomieja, ale jest pewne, że to już dorosły mężczyzna, który najwyraźniej wyfruwa z rodzinnego gniazda. Troskliwa mama zabrała go na zakupy, by przygotować go do studenckiego życia. To z pewnością prawdziwy przełom nie tylko w życiu chłopaka, ale i całej rodziny Golców.

Edyta Golec pokazała syna i pochwaliła się radosną wieścią
fot. Instagram/@edytagolecofficial/screen

Do fotki z synem, zrobionej w markecie, Edyta Golec dodała kilka hashtagów, które pokazują jej matczyną radość, związaną z nowym życiem jej syna: #matkawariatka, czy #dzieckomiurosło. Z wpisu wynika też, że Bartłomiej właśnie wprowadza się do domu studenta. Życzymy mu, by odnalazł się w nowym środowisku.

Nie przegap
Tak mieszkają Łukasz i Edyta Golec. Ich dom to prawdziwa góralska ostoja
11 Zobacz galerię
fot. Instagram @edytagolecofficial