Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek nie chciała ślubu z Hakielem? "To on nalegał"

2 min. czytania
21.09.2023 10:21
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od roku są po rozwodzie. To gwiazda „M jak miłość” zdecydowała o zakończeniu tego małżeństwa. Początkowo nie była pozytywnie nastawiona nawet do pomysłu o ślubie. Nie miała potrzeby legalizowania związku.

Katarzyna Cichopek nie chciała ślubu z Hakielem? "To on nalegał"
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku. Ich znajomość rozpoczęła się na planie „Tańca z gwiazdami”. W roztańczonym show doszli do finału, gdzie zmierzyli się z Małgorzatą Foremniak i Rafałem Maserakiem, i zajęli pierwsze miejsce.

Redakcja poleca

Kiedy występowali razem na ekranach, widzowie interesowali się nie tylko ich tańcem. Spore poruszenie wywoływały także plotki o uczuciu, które się między nimi zrodziło. Kryształową Kulę odebrali już jako para. Na ślub nie czekali zbyt długo, choć Kasi nie było spieszno przed ołtarz.

Katarzyna Cichopek nie chciała ślubu. Namówił ją Marcin Hakiel

Rozwiedli się po kilkunastu latach małżeństwa i dziś ich relacje trudno byłoby nazwać poprawnymi. Dawniej niewiele osób wiedziało, że Cichopek wcale nie planowała ślubu, podobało jej się życie w nieformalnym związku, ale uległa namowom ukochanego.

– To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał – powiedziała w rozmowie z „Pani” Cichopek.

Redakcja poleca

Był to początek kilkunastoletniej przygody, która zaowocowała dwojgiem dzieci. Przez prawie półtorej dekady Hakiel i Cichopek uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par polskiej rozrywki. Oficjalny kres ich miłości położyła zdrada Katarzyny z Maciejem Kurzajewskim, którą Hakiel odkrył dzięki pomocy detektywów.

Nie przegap
Córka Hakiela i Cichopek poszła do szkoły
6 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exlusive