Obserwuj w Google News

Izabella Krzan szczerze o odejściu z TVP. Mówi o "ewakuacji"

2 min. czytania
21.09.2023 08:40
Zareaguj Reakcja

Izabella Krzan jest jedną z głównych gwiazd TVP, choć pracuje tam od zaledwie kilku lat. Mimo stosunkowo krótkiego stażu, pojawiły się pytania, czy młoda gwiazda myśli już o odejściu od publicznego nadawcy. Okazuje się, że Krzan snuje już plany na tę okoliczność.

Izabella Krzan szczerze o odejściu z TVP. Mówi o "ewakuacji"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Izabella Krzan dała się poznać publiczności w 2016 roku jako Miss Polonia. Rok później wstąpiła w szeregi TVP, a swoją telewizyjną karierę zaczęła od prowadzenia „Koła fortuny”. Dziś Krzan jest jedną z prowadzących „Pytania na Śniadanie” i „Rytmów Dwójki”, a oprócz tego pojawia się na czołowych imprezach organizowanych przez stację. Na brak zadań od swojego pracodawcy nie może więc narzekać.

Zobacz też:  Izabella Krzan ma znanego brata. To sportowiec i przystojniak [FOTO]

Izabella Krzan o odejściu z TVP. Pożegna się ze stacją?

Izabella Krzan z TVP współpracuje od sześciu lat, jednak jak zdążyło się w ostatnim czasie przekonać wiele gwiazd, związek z telewizją do najtrwalszych nie należy. W rozmowie z „Plotkiem” była Miss Polonia przyznała, że nie planuje zostać u publicznego nadawcy do końca życia. Wie, że czas „ewakuacji” kiedyś będzie musiał nadejść.

- Na razie jeszcze tak bardzo chłonę ten świat i tak bardzo dobrze mi się pracuje w tym miejscu, w którym jestem, że nie zamierzam jeszcze ewakuować się na emeryturę. Dopiero w dalszej przyszłości widzę się w miejscu pełnym spokoju, ciszy i zwierząt, bo jestem zwierzolubem na maksa – wyznała.

Krzan przyznaje, że jeśli ma odejść od publicznego nadawcy, to mniej więcej w wieku 40-50 lat. Chce wtedy założyć swój własny biznes, który będzie powiązany z wiejskim, pełnym zwierząt życiem: - Gdzieś docelowo chyba marzę, żeby mieć 40-50 lat i swoją agroturystykę. Mnóstwo adoptowanych zwierząt i totalnie przenieść się na wieś. To jest moje marzenie, aby wrócić znowu na Mazury – opowiadała rozmarzona.

Redakcja poleca

Partner Izabelli Krzan stroni od show-biznesu

Gwiazda TVP chroni swoją prywatność, a szczególnie miłość. Rzadko mówi o swoim partnerze Dominiku, z którym jest już od kilku lat. Ma jednak ku temu powód – jej ukochany nie jest osobą publiczną i nie planuje taką zostać.

- On lubi obserwować to z boku, lubi mi pomagać, patrzeć na to, jak się stylizuję, by mi coś podpowiedzieć, za co bardzo go cenię. Jego nie interesuje w ogóle show-biznes. On się cieszy, że ma swoją Izunię w domu w dresie bez makijażu i to jest chyba jego ulubione moje wydanie. Też to szanuję, że ma swój świat i potrafimy to gdzieś pięknie łączyć na neutralnej płaszczyźnie – podsumowała Krzan.

Nie przegap
Cichopek, jej smętna mina i szalenie droga torebka opuszczają TVP. Problemy w raju? [GALERIA]
11 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive