Obserwuj w Google News

Kabaret K2 zadrwił z Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS będzie wściekły

2 min. czytania
09.07.2023 21:02
Zareaguj Reakcja

Nie od dziś politycy i wypowiadane przez nich słowa są motorem napędowym dla kabareciarzy. Grupa K2 wystąpiła podczas 24. Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Podczas skeczu „Wakacje w piekle” dało się usłyszeć słowa Jarosława Kaczyńskiego, a publika wręcz oszalała.

Kabaret K2 zakpił z Jarosława Kaczyńskiego i Tadeusza Rydzyka
fot. screen YouTube Polsat, Piotr Molecki/East News

Podczas Mazurskiej Nocy Kabaretowej wystąpili m.in. Paranienormalni, Marcin Daniec, Katarzyna Pakosińska, Barbara Kurdej-Szatan i kabaret K2. Ci ostatni prosto z Zielonej Góry przywieźli petardę dla mrągowskiej publiczności. W skeczu nie zabrakło nawiązań do polityki. Zaczęło się od tego, że para trafia do piekła, a tam...

Zobacz także:  Artur Barciś uderza w Jarosława Kaczyńskiego. Co powiedział o wyborcach PiS-u?

Kabaret K2 zakpił z Jarosława Kaczyńskiego

Para, będąc w piekle, dowiaduje się, że można się tam wyspowiadać. Pada zdanie, że „biskupów ci u nas dostatek”. Partner kobiety postanawia zniechęcić kobietę do wyznania wszystkich swoich grzechów:

- Ty Patrycja lepiej nie idź do biskupów, bo w tych firankach wyglądasz jak ministrant. Jeszcze Sekielscy o tobie film nakręcą, a nie za stara jesteś – padło ze sceny.

Diabeł przypomniał parze, że nie żyją, ponieważ mieli wypadek niedaleko Torunia, a tam „nie wiadomo, kto rządzi, anioł czy diabeł”, co jest ewidentnym nawiązaniem do Tadeusza Rydzyka. W końcu zmarli chcą skontaktować się z Bogiem. Po chwili z głośników padły słowa Jarosława Kaczyńskiego.

Redakcja poleca

- Wy w tej chwili w imię własnych interesów, małych, brudnych interesów rozwalacie Polskę. Jesteście przestępcami – usłyszeli widzowie.

Publika dobrze przyjęła występ kabareciarzy, jednak pod postem na Facebooku pojawiły się skrajne opinie. Nie krytykowano ich za to, co zawierał skecz, ale za to, że pokazali stary materiał. „Wakacje w piekle” mogliśmy obejrzeć już w zeszłym roku podczas polsatowskiej Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej.

- Wszyscy pokazaliście nam stare skecze. Szkoda, liczyłam na coś nowego - czytamy.

- Szkoda, że stary skecz. Powtórki liczyłam na coś nowego, fajnego. Bardzo was lubię, ale trochę szkoda mi czasu - pisali miłośnicy grupy.

- Jak zawsze, na odpowiednim miejscu i czasie. Oczywiście na najwyższym poziomi- chwalili kolejni.

- Rewelacyjni jak zawsze - skwitowała jedna z osób.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS