Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa ma ostry tatuaż w miejscu intymnym. Pokazała zdjęcie

2 min. czytania
14.11.2023 15:28
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa od dawna jest wielką fanką tatuaży. Wybiera raczej niewielkie obrazki i właśnie taki pojawił się na jej ciele w ostatnich dniach. Gwiazda pokazała zdjęcie. Okazuje się, że zafundowała sobie ostry obrazek w intymnym miejscu.

Julia Wieniawa ma nowy tatuaż
fot. Instagram/@juliawiniawa/screen

Julia Wieniawa ma już na ciele kilka tatuaży, które robiła sobie w dość spontanicznych okolicznościach. Na przykład podczas ubiegłorocznego wypoczynku na Bali zyskała aż dwa obrazki, które zresztą miały dla niej symboliczne znaczenie. "Nieplanowanie spełniłam swoje marzenie i zrobiłam sobie tatuaż z symbolem, który przypomina mi o życiowym balansie" - napisała wtedy w mediach społecznościowych. Okazuje się, że przy okazji niedawnego wypoczynku w Indonezji zyskała kolejny tatuaż.

Julia Wieniawa zrobiła sobie tatuaż w miejscu intymnym

Od tygodnia Julia Wieniawa wypoczywa w Indonezji, czym chętnie chwali się w sieci. Na jej zdjęciach możemy oglądać przepiękne plaże, a także zabawy w błękitnej wodzie. Aktorka pochwaliła się nawet swoimi umiejętnościami w zakresie surfowania na desce, co wyszło jej naprawdę dobrze. Jak widać emocji co niemiara, ale jednym z punktów, który z pewnością dostarczył gwieździe ekscytacji, mógł być moment wykonywania nowego tatuażu. Co prawda nie wiemy, czy Julka miała go już wcześniej, jednak sądząc po tym, że pokazała go akurat teraz, to bez wątpienia jej najnowszy nabytek.

Redakcja poleca

Na jednej z fotek z plaży widać Julię Wieniawę w kostiumie kąpielowym. W okolicy bikini da się zauważyć niewielki, ale "ostry" symbol: papryczkę Chili. Jak widać, gwiazda ma jeszcze kilka innych, starszych tatuaży, m.in. półksiężyc z promieniami, a także delikatny napis w okolicy łokcia. Jeszcze w innym miejscu ma symbol ognia.

Julia Wieniawa ma nowy tatuaż
fot. Instagram/@juliawiniawa/screen

Julia Wieniawa jest fanką tatuaży

Julia Wieniawa jako aktorka nie może raczej pozwolić sobie na zbyt duże i wyraźne tatuaże, jednak swoją miłość do obrazków wyraża niewielkimi rysunkami. Niektóre z nich wywołały sporo kontrowersji, jednak dużo uwagi przykuły dziarki, które gwiazda zrobiła rok temu właśnie na Bali. Zarzucono celebrytce, że promuje wykonywanie tatuaży w niesterylnych, "szamańskich" warunkach. Ona jednak była z ich powodu bardzo szczęśliwa, zwłaszcza że napis "Jestem wystarczająca", miał dla niej głębokie przesłanie.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Top of the Top Sopot Festival 2023: Agnieszka Chylińska zrobiła sobie tatuaż na twarzy
6 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News