Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski wieszczy upadek PiS-u. Nie ma wątpliwości

2 min. czytania
22.11.2022 17:02

Jasnowidz Jackowski podczas ostatniej transmisji na żywo pogrążył się w skupieniu w kolejnych wizjach. Jedna z nich może być niepokojąca dla sympatyków partii rządzącej. Jasnowidz z Człuchowa w swojej przepowiedni przeczuwa… upadek PiS.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski tym razem nieco bardziej skupił się odnośnie tego, co czeka nas w przyszłym roku. Polacy na pewno będą oddawać głosy w wyborach parlamentarnych, jednak wygrana prawicy może nie być oczywista. Jasnowidz z Człuchowa sam nie do końca rozumie clue swoich przepowiedni. Tak czy siak, powtarza, że PiS zacznie zanikać.

Zobacz także:  Polacy wygrają? Jasnowidz Jackowski: to będzie historyczny mundial

Jasnowidz Jackowski wieszczy koniec PiS?

- Dziwna rzecz... W przyszłym roku mamy wybory, ale czuję, że PiS zacznie zanikać. Nie rozumiem tego określenia – zaczął tajemniczo jasnowidz Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa ma wrażenie, że Polska będzie pod wodzą „urzędników”. Po raz kolejny powtórzył, że „PiS zaniknie”.

- Czuję rząd urzędników. W przyszłym roku mają być wybory, ale w Polsce będą tworzone jakieś komisje, które przez pewien czas będą albo współrządzić, albo rządzić. Nie wiem, dlaczego, PiS zaniknie... Ale PiS zaniknie – wieszczył Krzysztof Jackowski.

Redakcja poleca

To jednak nie koniec dziwnych wizji i tajemniczych przekazów. Jasnowidz w jednej z przepowiedni poczuł, że prawdopodobnie Polska albo Węgry mogą wejść na wojenną ścieżkę z Unią Europejską. Skutki mogą być opłakane, ale na pewno w sferze politycznej nie zabraknie emocji.

- W czasie końcówki tego roku - a może to za szybko stwierdzam... przyszły rok - będzie w Unii Europejskiej najpierw kłótnia dwóch państw z resztą Unii albo zarządem Unii. I to dziwne, że to nie te państwa będą chciały albo będą stawiały warunki, że chcą odejść z Unii, tylko Unia będzie straszyła jakimś zawieszeniem tych państw w prawach unijnych. Kto wie, czy nie są to Węgrzy, czy Polacy, ale tu strzelam. Będą dwa państwa i będzie przynajmniej dyskusja na temat możliwości zawieszenia dwóch w niektórych kwestiach w Unii Europejskiej. Mam wrażenie, że zaczną to Węgrzy, tę kłótnię – tłumaczył jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea