Krzysztof Jackowski
  • Krzysztof Jackowski 1
  • Krzysztof Jackowski 2
  • Krzysztof Jackowski 4
  • 10 Zobacz
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od pewnego już czasu dzieli się z widzami swojego kanału przewidywaniami na 2022 rok. Wizje Jackowskiego nie są niestety zbyt optymistyczne, a przebieg wydarzeń w nadchodzącym roku może, zdaniem jasnowidza z Człuchowa kolejny rok obfitować będzie w zaskakujące wydarzenia w Polsce, jak i na świecie.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski to jeden z niewielu polskich jasnowidzów, którzy mogą pochwalić się tak olbrzymią liczbą spraw kryminalnych - a także zwykłych problemów codziennych - które udało się rozwiązać z jego pomocą. Na to wszystko Jackowski ma pokaźną dokumentację, która obrazuje, że jego zdolności są rzeczywiste. W swoich wypowiedziach wizjoner często podkreśla, że dar jasnowidzenia polega przede wszystkim na umiejętności odczytywania zdarzeń z przeszłości oraz tych w teraźniejszości. Właśnie dzięki temu Krzysztof Jackowski przyczynił się do odnalezienia wielu zaginionych osób.

Jasnowidz Jackowski: 10 przepowiedni na 2022 rok

Jednak dar Jackowskiego pozwala mu także szukać zdarzeń przyszłych, którymi dzieli się m.in. na swoim kanale na YouTube. W minionych latach Jackowski przewidział wielki kryzys ekonomiczny, a także pandemię. Jedno, z głoszonych przez niego zdań mrozi krew w żyłach niejednego fana Człuchowianina: Na krótko przed wielkim konfliktem ludzie będą bali się oddychać - powtarzał wielokrotnie Jackowski. I właśnie tą wizją nieuchronnego konfliktu, przepełnione są jego poczucia, dotyczące przyszłości. Co jeszcze zawiera wizja Jackowskiego na 2022 rok?

Dziesięć najciekawszych przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego na 2022 rok ukazujemy w naszej galerii.

loader