Obserwuj w Google News

Polacy wygrają? Jasnowidz Jackowski: to będzie historyczny mundial

2 min. czytania
22.11.2022 12:07

Jasnowidz Jackowski wieszczy wygraną polskiej drużyny na mundialu w Katarze? Dla profety nie ma tematu, na który by się nie wypowiedział. Już wie, że czekają nas historyczne wydarzenia.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski tym razem dywagował w temacie mundialu w Katarze. Już 22 listopada o 17:00 Polska zmierzy się z Meksykiem - czy nasza drużyna wykorzysta problemy rywali? Jasnowidz z Człuchowa został zapytany, czy Polska wyjdzie z grupy i czy mamy jakieś szanse na puchar. Jego przepowiednia może jednak wywołać sporą konsternację.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski wieszczy tragedię. „Obawiam się w tym roku świąt”

Jasnowidz Jackowski typuje: Polacy wygrają mundial?

Jasnowidzowi Krzysztofowi Jackowskiemu do tej pory zdarzało się dość trafnie przepowiadać niektóre wydarzenia. „Super Express” spytał go więc, czy Polacy ze wsparciem Roberta Lewandowskiego mają szansę zdobyć złoto albo chociaż wyjść z grupy. Odpowiedź szokuje.

- Nie wiem – odparł jasnowidz z Człuchowa, nieco rozczarowując kibiców. Ale od razu dodaje.

- Powiem, że ten mundial może się okazać historycznym mundialem z pewnego względu. Przez to, że jest mnóstwo kibiców i oni czekają na ten mundial. Ja także – tłumaczył w rozmowie z „Super Expressem”.

Redakcja poleca

Mundial w Katarze ma być historyczny, jednak powodem nie będzie wygrana Polaków. Na zwycięstwa drużyny przyjdzie nam chyba jeszcze trochę poczekać. Jasnowidz Jackowski woli na razie nie „wróżyć z fusów”, ponieważ nie chciałby narazić się kibicom.

- Może to być bardzo historyczny mundial, ale nie z powodu polskiej drużyny. Absolutnie, tylko z powodu całkiem innego. Jakiego? To zostawiam to tylko sobie, ponieważ gdybym się pomylił, to widzowie i kibice prawdopodobnie zjedliby mnie na obiad – obawiał się jasnowidz z Człuchowa.

RadioZET.pl/Se.pl

Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea