Obserwuj w Google News

Janowski i jego żona przechodzą kryzys? Artysta komentuje: "Nie nadajemy się do kłamstwa"

Anna Skalik
2 min. czytania
16.11.2023 22:37
Zareaguj Reakcja

Robert i Monika Janowscy są małżeństwem od dziesięciu lat i uchodzą za dobrze dobrany duet. Pojawiły się plotki, że przechodzą kryzys. Artysta skomentował pogłoski i mówi o kłamstwie.

Robert Janowski komentuje plotki o kryzysie w małżeństwie
fot. Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Robert Janowski i Monika Głodek pobrali się w 2013 roku, co było ukoronowaniem ich niełatwych życiowych dróg i miłosnych doświadczeń. Piosenkarz, który od lat cieszy się sympatią polskich widzów, miał już za sobą dwa rozwody, ale kiedy los wreszcie postawił na jego drodze Monikę, oboje wiedzieli, że to będzie wielka miłość. Tak też się stało i choć w mediach regularnie pojawiały się plotki o ich kryzysie, to jednak są ze sobą do tej pory. Niedawno znów tego typu pogłoski zaczęły krążyć, a artysta postanowił na nie odpowiedzieć. Zrobił to w swoim nowym wpisie na Instagramie.

Robert Janowski o rzekomym kryzysie w małżeństwie

Robert Janowski i jego żona zdają się być już bardzo znudzeni plotkami o kryzysie w ich relacji i podkreślają, że o niczym takim nie ma mowy. Pretekstem do poruszenia tego tematu były najwyraźniej komentarze, że Monika Janowska dodaje wciąż zdjęcia z tej samej okazji, co ma świadczyć o tym, że od dawna nie są razem. Robert Janowski napisał o tym w dość dowcipny sposób: ""Chodź sobie narobimy zdjęć na zapas, bo znów mi napiszą, że mamy kryzys, kiedy nic nie publikujesz" wymyśliła Monika" - napisał gwiazdor.

Redakcja poleca

Potem żartobliwie opisał, że urządzili sobie sesję, ale żadne z nich nie pomyślało o tym, by pozować w różnych strojach. I stąd wszyscy wiedzą, że to zdjęcia z tego samego dnia. "Nie nadajemy się do kłamstwa ani w Social Mediach, ani w życiu. To podobno dobra cecha, chociaż coraz mniej popularna. My się tego trzymamy. Człowiek jest o wiele spokojniejszy, kiedy nie musi pamiętać, która wersja i komu jest sprzedawana. Pogubić się można" - spointował.

Robert Janowski o małżeństwie: "Nudnawa z nas para"

Na koniec Robert Janowski zwrócił się jeszcze do swoich fanów, by przekazać, że u nich "kryzysu brak" - ot, są po prostu zwykłą, nudną i niemedialną parą. "A zainteresowanym odpowiadamy, że kryzysu brak i się, póki co, na żaden nie zanosi. Nudnawa z nas para, taka niemedialna. Ale dobrze nam razem i z tym spokojem w sercu serdecznie Państwa pozdrawiamy" - przekazał. Miejmy nadzieję, że to wreszcie utnie złośliwe plotki.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News