Obserwuj w Google News

Hanna Lis nie chce wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami”? Problemem pieniądze

2 min. czytania
16.05.2023 17:37
Zareaguj Reakcja

Media obiegła informacja na temat tego, że jedną z gwiazd nadchodzącej edycji „Tańca z Gwiazdami” miała być Hanna Lis. Okazuje się jednak, że dziennikarka wcale nie wybiera się na parkiet. Na drodze do zdobycia Kryształowej Kuli stanęły pieniądze.

Hanna Lis nie chce wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami”? Problemem są pieniądze
fot. TRICOLORS/East News

Taniec z Gwiazdami” to jeden ze sztandarowych formatów Polsatu, dlatego wielu ciekawi jak programem pokieruje nowy dyrektor programowy stacji – Edward Miszczak. W sieci pojawiło się już mnóstwo pogłosek na temat tego, kto może wystąpić w pierwszej edycji show, kierowanej przez nowy zarząd. Jedną z propozycji miał być udział Hanny Lis.

Zobacz też:  Kiedyś były przyjaciółkami. Hanna Lis chłodno o relacji z Kingą Rusin

Hanna Lis wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

Hanna Lis współpracę z Polsatem zakończyła niegdyś w obliczu małego skandalu. W latach 2004-2007 prowadziła tam „Wydarzenia”, jednak odeszła ze stacji w ramach solidarności z ówczesnym mężem – Tomaszem Lisem. Dziennikarka wróciła do słonecznej stacji po latach, obejmując w 2018 roku stanowisko prowadzącej talk-show „Między słowami” w Polsat Cafe.

Redakcja poleca

Dziennikarka miała ponownie pojawić się na ekranie Polsatu, jednak tym razem w zupełnie innej roli. Podobno miała być uczestniczką „Tańca z Gwiazdami”, jednak z doniesień „Plotka” wynika, że Lis z produkcją poróżnił temat pieniędzy. O szczegółach sprawy miała powiedzieć osoba zza kulis show.

- W kuluarach mówi się, że Hania chciała otrzymać wynagrodzenie między osiem a 11 tysięcy złotych. Niestety zaproponowano jej dużo mniej - znacznie poniżej połowy oczekiwanej przez nią sumy. Jak to usłyszała to powiedziała, że za takie marne pieniądze to nie będzie porywać się na treningi – cytuje „Plotek”.

Zmiany w Polsacie. Co się stanie z „Tańcem z Gwiazdami”?

Nowa edycja „Tańca z Gwiazdami” pojawi się już jesienią tego roku. Pierwszą zmianą ma być dzień emisji – do tej pory kolejne odcinki programu były emitowane w poniedziałki, tym razem mają pojawiać się w niedziele.

Z innych doniesień z kolei wynika, że jury tanecznego show ma zostać okrojone. Zamiast czterech osób w loży oceniających zasiądą tylko trzy. Kogo zabraknie w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”? O tym przekonamy się już za kilka miesięcy.

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News