Obserwuj w Google News

Wersow i Friz wezmą ślub za granicą. Wybrali już miejsce

2 min. czytania
20.09.2023 15:19
Zareaguj Reakcja

Wersow i Friz od dwóch lat są narzeczeństwem, a niedawno powitali na świecie swoją pierwszą pociechę Maję. To tylko zacementowało łączące ich uczucie. Jak wyglądają ich przygotowania do ślubu?

Gdzie Wersow i Friz wezmą ślub. Wybrali już miejsce. To nie Polska
fot. Instagram: @wersow

Wersow i Friz są najgorętszą influencerską parą w Polsce. Dzięki pieniądzom z licznych współprac reklamowych i działalności na YouTube mogą sobie pozwolić na życie w wygodach, których nie brakuje także nowo narodzonej Mai.

Redakcja poleca

Chociaż są jeszcze przed trzydziestką, mogą cieszyć się wolnością finansową i wygląda na to, że mają już wszystko, czego mogą oczekiwać – udany związek, dziecko i dobrze prosperujące firmy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stanęli na ślubnym kobiercu.

Wersow i Friz są gotowi na ślub. Wybrali już miejsce

Wersow i Friz są narzeczeństwem od dwóch lat i najwyraźniej są już gotowi, by zalegalizować swój związek. Niedawno influencerka przekazała fanom, że ma już wypatrzone miejsce, w którym odbędzie się ceremonia. Nie zdradziła jednak żadnych szczegółów.

Redakcja poleca

Serwis ShowNews.pl sugeruje, że jego dziennikarzom udało się dotrzeć do informatora, który skomentował decyzję Friza i Wersow. Miał on oznajmić, że para zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby ich ślub odbył się w Polsce, zapewne wywołałby wielkie zamieszanie. A tego oboje chcą uniknąć. Postanowili więc pobrać się za granicą.

– Weronika i Karol od samego początku byli zdecydowani na ślub za granicą. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że gdyby ich wesele odbyło się w Polsce, mogłoby zjawić się na nim wielu nieproszonych gości. W Grecji nikt ich nie zna, dlatego szczerze liczą na to, że ich wyjątkowy dzień obędzie się bez niepotrzebnych ekscesów z udziałem fanów i paparazzi – miało przekazać źródło serwisu.

Nie przegap
Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News