Obserwuj w Google News

Fatalna wpadka Wersow. Nie wie, jak napisać imię swojej córki?

2 min. czytania
28.06.2023 14:23
Zareaguj Reakcja

Dziecko Friza i Wersow przyszło na świat. Na kanale świeżo upieczonej mamy pojawiło się nagranie, na którym widzowie mogą zobaczyć małą Maję. W filmie zauważono rażący błąd. Trudno uwierzyć, że youtuberka opublikowała to w sieci.

Fatalna wpadka Wersow. Nie wie, jak napisać imię swojej córki?
fot. Instagram: @wersow

Ciąża Wersow była jednym z największych wydarzeń ostatnich miesięcy. Influencerka przekazała radosną nowinę za pośrednictwem platformy YouTube. Nagrała piosenkę „Ten jeden moment”. Opatrzyła ją wymownym teledyskiem, w którym eksponowała zaokrąglony brzuszek. „Jest mi niezmiernie miło, że mogę zaprezentować Wam piosenkę, która ma dla mnie wyjątkowe znaczenie i dzięki niej przekażę Wam szczęśliwą wiadomość” – napisała pod nagraniem internetowa celebrytka.

Od tego czasu fani z zapartym tchem wyczekiwali kolejnych informacji na temat jej ciąży. Kiedy Wersow i jej partner Friz ujawnili płeć i imię swojej pociechy, w internecie zawrzało. Stało się tak również, gdy ich córeczka przyszła na świat.

Wersow urodziła. Mała Maja przyszła na świat

Dziecko Wersow i Friza przyszło na świat. Jak na influencerów przystało, młodzi rodzice zadbali o to, by ich fani mogli razem z nimi przeżywać te niezwykle ważne chwile. Na kanale Wersow pojawił się film, w którym pokazała Maję. Internauci byli zachwyceni. Jednak nie tylko dziecko gwiazd zwróciło ich uwagę. Część widzów zauważyła rażący błąd na miniaturce.

Redakcja poleca

Wersow pochwaliła się córką. Na miniaturce pojawił się rażący błąd

Na kanale Wersow pojawił się film, który teraz jest opatrzony miniaturką z napisem „NARODZINY MAI”. Internauci zwrócili uwagę, że początkowo imię małej dziewczynki zapisano z błędem. „Wersow, zmień montażystę, bo źle napisał imię twojego dziecka na miniaturce filmu” – czytamy w tweecie jednej z fanek.

Pod postem zawrzało. Jeden z internautów stwierdził, że błąd powstał nie z winy montażysty, a grafika. Inny ocenił, że Wersow musiała wiedzieć, jak wyglądała grafika, zanim film został upubliczniony. „Ona widziała tę miniaturkę, zanim dodała film, więc sama nie wie, jak się pisze” – ocenił. Kolejna internautka zwróciła uwagę, że sam Friz popełnił niedawno taki sam błąd. „Karol ostatnio też źle napisał i musiał edytować tweeta” – wspomniał ktoś inny.

Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

Źródła: RadioZET.pl