Obserwuj w Google News

Friz zostanie ojcem. Wersow przekazała radosną nowinę teledyskiem [WIDEO]

2 min. czytania
19.02.2023 15:12
Zareaguj Reakcja

Wersow i Friz, czołowe polskie gwiazdy internetu, niebawem zostaną rodzicami. Jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek przekazała radosną nowinę w teledysku do swojej najnowszej piosenki.

Friz i Wersow zostaną rodzicami
fot. screen: Instagram @wersow

Fiz, czyli Karol Wiśniewski, to jeden z największych gwiazdorów polskiego internetu. Influencer i youtuber jest założycielem Ekipy, jednej z czołowych krajowych grup sieciowych twórców. Dosyć powiedzieć, że majątek 27-latka szacowany jest na ponad 150 milionów złotych. Karol poza sukcesem zawodowym może także pochwalić się szczęściem w życiu prywatnym. Od 2018 roku spotyka się z Weroniką Sową, członkinią Ekipy znaną jako Wersow. Zakochani zaręczyli się w 2021 roku, a teraz szczęśliwa narzeczona przekazała fanom radosną nowinę.

Wersow spodziewa się dziecka. Narzeczona Friza ogłosiła, że jest w ciąży

Na kanale Wersow w serwisie YouTube 18 lutego 2023 pojawił się nowy teledysk do piosenki "Ten jeden moment". W opisie nagrania influencerka zdradziła, że jest w ciąży. W klipie możemy oglądać, jak szczęśliwy Friz całuje zaokrąglony brzuszek ukochanej. Urocze zdjęcia pary pojawiły się także na profilach Weroniki i Karola na Instagramie.

- Jest mi niezmiernie miło, że mogę zaprezentować Wam piosenkę, która ma dla mnie wyjątkowe znaczenie i dzięki niej przekażę Wam szczęśliwą wiadomość. Podzielcie się wrażeniami w komentarzach - napisała.

Fani internetowych gwiazd nie kryli wzruszenia. Pod postami zaroiło się od gratulacji i najlepszych życzeń dla przyszłych rodziców.

- Gratulacje! Naprawdę dziwnie jest się dowiedzieć, że para, która cię na YouTube wychowała, będzie miała dziecko.

- Gratuluję. Zdrowia Wam życzę najbardziej, bo po resztę, jak jest zdrowie, to sami zadbacie.

- Nie wierzę, że ludzie, na których się wychowałam i 4 lata temu skakali z dachu do basenu pełnego kulek, dziś zakładają rodziny. Piękna piosenka i teledysk. Piękne jest to, że możemy razem z wami dorastać i super, że czymś takim dzielicie się razem z nami. Jesteście cudowni! Gratulacje! - czytamy.

Redakcja poleca

Wersow i Friz zostaną rodzicami. Gwiazdy polskiego internetu planują ślub?

Fani z pewnością zastanawiają się, czy Friz i Wersow zdecydują się na wzięcie ślubu przed przyjściem na świat ich dziecka. Weronika w rozmowie z portalem Pudelek przyznała, że rozważa sformalizowanie związku z ukochanym.

- Wychowywałam się po części, patrząc na wesela co tydzień. Moi rodzice mają dwór, tam było wesele co tydzień, więc się już napatrzyłam. Kiedyś też marzyłam o tym, żeby stanąć tam na tym miejscu, gdzie panna młoda. Teraz mam tak, że czasem mam takie myśli: A dobra wyjeżdżam. Lub tylko we dwoje z najbliższymi na plaży. Czasami mam tak, że fajnie, jakby to było zaplanowane i stonowane - zdradziła.

Kto wie, być może w kolejnym materiale influencerki pojawi się informacja o ślubie. My gratulujemy przyszłym rodzicom i życzymy Weronice zdrowia.