Obserwuj w Google News

Anna Tatarska zostanie mamą. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" pokazała ciążowy brzuszek [FOTO]

2 min. czytania
17.02.2023 18:29
Zareaguj Reakcja

Anna Tatarska, która w "Dzień Dobry TVN" zastąpiła Annę Wendzikowską, podzieliła się z fanami radosną nowiną. Dziennikarka filmowa poinformowała, że spodziewa się dziecka i  opublikowała w sieci zdjęcia z ciążowym brzuszkiem.

Anna Tatarska
fot. screen: Instagram @anna.tatarska

Anna Tatarska zyskuje coraz większą popularność dzięki angażowi do " Dzień Dobry TVN". Dziennikarka zajmuje się przeprowadzaniem wywiadów z gwiazdami kina, w tej roli zastąpiła skonfliktowaną ze stacją Annę Wendzikowską, która pożegnała się ze śniadaniowym formatem. Informacjami o swoim życiu zawodowym i prywatnym dzieli się z wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tam podzieliła się radosną wiadomością. Kiedy Tatarska opublikowała zdjęcia z wyraźnym ciążowym brzuszkiem, w komentarzach zaroiło się od gratulacji.

Anna Tatarska jest w ciąży. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" pokazała zdjęcia z brzuszkiem

Na profilu Anny Tatarskiej na Instagramie pojawiły się artystyczne fotografie, na których możemy podziwiać ją z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Dziennikarka z humorem poinformowała, że niebawem zostanie mamą.

- Często mnie pytacie „kiedy ty to wszystko robisz?”. Nie ma wyjścia: teraz będziecie pytać jeszcze częściej - napisała.

Pod postem Ani niemal natychmiast pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami i najlepszymi życzeniami. Szczęściem Tatarskiej cieszyły się także polskie gwiazdy, między innymi Joanna Kulig i koleżanka z planu "Dzień Dobry TVN", Anna Kalczyńska

- OMG!  Siedzi sobie człowiek na przystanku, a tu taki news! No najpiękniejszy!

- Ulala! Cudnie, gratulacje!

- O ja cię, ale się cieszę! Gratulacje, tulimy cię z dzieciakami mocno - czytamy.

My oczywiście przyłączamy się do gratulacji.

Redakcja poleca

Anna Tatarska zostanie mamą. W "Dzień Dobry TVN" zastąpiła Annę Wendzikowską

Przypomnijmy, że Tatarska była koleżanką Wendzikowskiej, ale kiedy zajęła jej miejsce w "Dzień Dobry TVN", była gwiazda stacji zarzuciła następczyni "wygryzienie" jej z programu.

- Może mam za duże oczekiwania, ale wydaje mi się, że kobieta, która tak mocno na każdym kroku podkreśla swój feminizm i szczyci się swoją prawością i walką o wartości, robiąca coś takiego, to totalna hipokryzja - oceniła Wendzikowska na Instagramie.

- Długo już pracuję w mediach i wiem, że w dzisiejszych czasach o tym, kto ma rację, rozstrzyga liczba followersów, bez względu na to, jaka jest prawda - a z prawdą powyższe Instastories nie mają nic wspólnego (poza print screenem). Także w tej potyczce jestem z góry skazana na porażkę. Komentowanie całej sytuacji wydaje mi się jałowe - może tylko doprowadzić do niepotrzebnej eskalacji - odpowiedziała jej nowa gwiazda śniadaniówki.

Jak widać, Tatarska ma teraz powód do radości nie tylko w życiu zawodowym, ale także osobistym.