Obserwuj w Google News

Krupińska i Michałowski pożegnali się z widzami „DDTVN”: Chcemy podziękować

2 min. czytania
15.02.2023 18:33
Zareaguj Reakcja

Paulina Krupińska i Damian Michałowski należą do jednego z bardziej lubianych duetów prowadzących „Dzień dobry TVN”. Niestety, teraz widzowie rozpaczają i dopytują się, co z parą – prezenterzy pożegnali się z fanami.

Paulina Krupińska Damian Michałowski Dzień dobry TVN
fot. screen Instagram dziendobrytvn

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w środę w „Dzień dobry TVN” poinformowali, że znikają z ekranów. W sieci pojawiło się wręcz multum komentarzy od już tęskniących widzów. Co jest powodem ich nieobecności i czy duet wróci na antenę?

Zobacz także:  Małgorzata Ohme szczerze o pracy z Filipem Chajzerem. "Marzysz, żeby dzień się skończył"

Paulina Krupińska i Damian Michałowski pożegnali się z widzami DDTVN

W środę para prowadzących przekazała na antenie, że nie pojawią się w TVN. Na szczęście dla fanów „Dzień dobry TVN” ta nieobecność potrwa jedynie do końca lutego.

- Jutro punktualnie o 8:00 przywitają was nasi koledzy i koleżanki, a my chcielibyśmy podziękować za te dwa dni – powiedziała Paulina Krupińska.

- A my widzimy się dopiero w marcu dodał Damian Michałowski.

Prezenterzy znikają na dwa tygodnie – dla niektórych to „aż” dwa tygodnie, bowiem w sieci momentalnie pojawiły się dziesiątki komentarzy pełnych żalu. Widzowie dopytywali się o powód nieobecności Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego.

Redakcja poleca

- Dlaczego znikacie z „Dzień dobry TVN”? Ferie czy inny powód? - dopytywano. Można podejrzewać, że zniknięcie jest spowodowane wzięciem wolnego od telewizji. W końcu prowadzący to też ludzie, tym bardziej że trwają jeszcze ferie.

- Mam nadzieję, że mój ulubiony duet wróci do nas już w marcu z zupełnie nową energią. Cudownie się was ogląda – słodzono w komentarzach.

Niedawno Anna Kalczyńska również poinformowała, że robi sobie przerwę od pracy. Za pośrednictwem Instagrama pożegnała się na dwa długie tygodnie.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS