Obserwuj w Google News

Anna Kalczyńska znika z „Dzień dobry TVN”. Pożegnała się z widzami

2 min. czytania
13.02.2023 16:48
Zareaguj Reakcja

Anna Kalczyńska po poniedziałkowym wydaniu „Dzień dobry TVN” niespodziewanie pożegnała się z widzami. Fani są zaniepokojeni informacją przekazaną przez dziennikarkę. Co się stało?

Anna Kalczyńska Dzień dobry TVN
fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik umilili widzom „Dzień dobry TVN” poniedziałkowy poranek. Czy dziennikarka na dobre znika ze śniadaniówki? Tajemniczy wpis wcale nie rozwiewa wątpliwości. Andrzej Sołtysik będzie musiał poszukać zastępstwa za koleżankę.

Zobacz także:  Kolejna wpadka w "Dzień Dobry TVN". Interweniowała Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska znika z „Dzień dobry TVN”

Anna Kalczyńska na Instastory opublikowała zdjęcie wykonane w studiu „Dzień dobry TVN”. Przekazała, że czeka ją spora przerwa od śniadaniówki. Emocje fanów sięgnęły zenitu, jednak okazuje się, że chodzi o okres jedynie dwóch tygodni. Dla niektórych – aż dwóch tygodni.

- No i do zobaczenia! Znikam na całe dwa tygodnie… - napisała Anna Kalczyńska na Instastory.

Anna Kalczyńska Dzień dobry TVN
fot. screen Instagram annakalczynskam

Nie tak dawno dziennikarka również zniknęła z ekranu, ale na krócej, bo na tydzień. Swoją nieobecność tłumaczyła potrzebą skupienia się na rodzinie, uczniach i studentach.

Czy tym razem również chodzi o zaopiekowanie się bliskimi i studentami? Tego dziennikarka nie zdradziła. Tak czy siak, wraz z Andrzejem Sołtysikiem robią kawał dobrej roboty i są jedną z najbardziej lubianych par prowadzących – Annie Kalczyńskiej z pewnością przydałby się urlop i odpoczynek od świateł kamer.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Na razie nikt nie przewiduje drastycznych zmian w „Dzień dobry TVN”. Poranki nieustannie umilać nam będą Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer czy też Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński. Czy Andrzej Sołtysik pojawi się na ekranie z zastępstwem za Annę Kalczyńską? Tego na razie nie wiadomo.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS