Obserwuj w Google News

Dorota Wellman debiutuje w nowym formacie. Co na to fani „DDTVN”?

2 min. czytania
10.02.2023 18:27
Zareaguj Reakcja

Dorota Wellman rozpoczęła nową pracę – dziennikarka poprowadzi nowy program rozrywkowy TVN. Fani jednej z najbardziej lubianych gospodyń „Dzień dobry TVN” są pełni obaw, a nawet wzburzeni. Co dalej z udziałem Wellman w popularnej śniadaniówce?

Dorota Wellman
fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek,  prezenterek i producentek programów radiowych i telewizyjnych w Polsce. Fani doceniają jej charakterystyczne poczucie humoru i naturalność połączoną z ogromnym profesjonalizmem. Gwiazdę mogliśmy oglądać w formatach takich jak "Pytanie na śniadanie" czy "Podróże z żartem". Obecnie z Marcinem Prokopem stanowią zgrany duet prowadzących "Dzień Dobry TVN"

Zobacz także:  Prokop wbił szpilę Wellman. Nietypowa sytuacja w „Dzień dobry TVN”

Dorota Wellman rozpoczęła nową pracę w TVN! Widzowie „DDTVN” w szoku

Stacja TVN ruszyła z nowym formatem. Prowadzącą gry telewizyjnej „Kto to wie?” została Dorota Wellman, od lat związana z „Dzień dobry TVN”. Rolą prezenterki będzie łączenie się z uczestnikami show i sprawdzanie ich wiedzy na temat opinii Polaków na przeróżne tematy.

Każdy odcinek będzie przedstawiał zmagania 4 zawodników, którzy będą mieli za zadanie prawidłowo odgadnąć odpowiedzi ankietowanych. Nagrodą główną jest 20 tysięcy złotych, a pierwszy odcinek nowego programu zapowiadany jest na 27 lutego 2023 roku. Teleturniej „Kto to wie?” będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:20.

Informacja mocno zmroziła widzów popularnej śniadaniówki, którzy obawiają się o przyszłość „Dzień dobry TVN”. Nie wyobrażają sobie programu bez Doroty Wellman.

Redakcja poleca

Co dalej z Dorotą Wellman w „Dzień dobry TVN”? Widzowie są przerażeni

Powodem do obaw była nieobecność dziennikarki na konferencji prasowej DDTVN. Swój niepokój internauci wyrazili na instagramowym profilu śniadaniówki.

A gdzie jest najjaśniejsze słoneczko tego programu! Oczywiście mam na myśli panią Dorotę
Jak Dorota nie wróci, opuszczam TVN!

– pisali oburzeni fani Doroty Wellman.

Na szczęście szybko zostali uspokojeni przez „Teleshow.wp.pl”.

Nie mogła się stawić na konferencji z powodów zawodowych. Aktualnie nagrywa program w Krakowie

– przekazali reporterzy portalu

Wygląda na to, że miłośnicy prezenterki mogą odetchnąć z ulgą – Dorota Wellman poprowadzi równolegle oba formaty TVN.

Kamień z serca?

RadioZet.pl/„Teleshow.wp.pl”