Obserwuj w Google News

Joanna Opozda ponownie zostanie mamą. Aktorka planuje kolejne dziecko

2 min. czytania
14.02.2023 12:49

Joanna Opozda zaskoczyła fanów wyznaniem o planach związanych z powiększeniem rodziny. Gwiazda przyznała, że chciałaby ponownie zostać mamą. Kiedy Vincent doczeka się rodzeństwa?

joanna-opozda-ponownie-zostanie-mamą-aktorka-planuje-kolejne-dziecko
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda pozostaje w centrum zainteresowania za sprawą głośnego rozstania z Antonim Królikowskim. Aktor miał nie płacić alimentów na ich syna, Vincenta, dlatego niedawno zainteresowała się nim prokuratura. Trwają czynności sprawdzającej w tej sprawie, jednak powody niepłacenia alimentów przez Królikowskiego wydają się niejasne. Tymczasem Opozda zaskoczyła fanów wyznaniem o chęci… powiększenia rodziny. Aktorka marzy o tym, by ponownie zostać mamą i poczyniła już pewne kroki w tej kwestii.

Redakcja poleca

Joanna Opozda chce znowu zostać mamą. Mały Vincent doczeka się rodzeństwa?

Celebrytka nie czeka z założonymi rękami na wypłatę zaległych alimentów przez byłego partnera. Choć powróciła na plany zdjęciowe, znalazła też dodatkowy sposób na zabezpieczenie domowego budżetu. Wkrótce premierę będzie miała kolekcja dziecięcych bucików sygnowanych imieniem jej syna. Wydaje się, że zaczęła też rozważać powiększenie rodziny. W zorganizowanej na Instagramie sesji Q&A gwiazda została zapytana o chęć posiadania kolejnych dzieci.

- Kiedy kolejne bejbiki? - zadała pytanie obserwatorka Joanny i nie musiała długo czekać na odpowiedź.

Opozda zaskoczyła obserwatorów i wyznała, że istotnie chciałaby ponownie zostać mamą, jednak tym razem myśli o adopcji. Celebrytka podjęła już nawet pierwsze kroki i zaczęła poszukiwać informacji o procedurze adopcyjnej.

- Chciałabym kiedyś zaadoptować dziecko. Dzisiaj nawet o tym czytałam. Pożyjemy, zobaczymy - napisała na InstaStory.

Gwiazda swego czasu przyznała, że źle znosiła czas ciąży i nie był to dla niej stan błogosławiony. Czyżby dlatego zdecydowała się na adopcję?

opozda-adopcja
fot. Instagram (@asiaopozda)