Obserwuj w Google News

Wydało się! Wersow całkiem przypadkiem ujawniła imię dziecka

2 min. czytania
24.05.2023 15:35

Od kiedy Wersow i Friz przekazali, że spodziewają się dziecka, wśród ich fanów nie brak pytań, związanych z ciążą i oczekiwanym potomkiem. Wiadomo, że będzie to córeczka, ale sen z powiek internautom spędza imię, jakie maleństwo ma dostać. Choć była to wielka tajemnica, to teraz okazuje się, że przypadkiem wyszła na jaw. Zdradziła ją sama przyszła mama.

Wersow
fot. Instagram/@wersow/screen

Weronika Sowa, i jej ukochany, Friz, od dłuższego czasu oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Wersow jest już w coraz bardziej zaawansowanej ciąży i wiele wskazuje na to, że od porodu dzieli ją już maksymalnie kilka tygodni. Niedawno na jednym z materiałów w sieci fani pary mogli zobaczyć znajdującą się gdzieś w tle literkę "M". Od razu zaczęli zastanawiać się, czy przypadkiem nie jest to pierwsza litera imienia, które nadadzą córeczce. Wywołało to lawinę domysłów, a pod postami pary pojawiać się zaczęło mnóstwo typów. Internauci postanowili zabawić się w detektywów i już zauważyli, że Wersow mogła ujawnić imię pociechy już dawno temu.

Tak będzie miała na imię córka Wersow i Friza z Ekipy?

Dziecko słynnej pary influencerów wzbudza olbrzymie zainteresowanie internautów. Część użytkowników TikToka postanowiła dowiedzieć się, jak córeczka dostanie na imię. Rezultatem "poszukiwań" jest przypomnienie jednego z dawnych filmików Ekipy, na którym tematem są imiona, jakie członkowie daliby swoim dzieciom. Padają propozycje dla dziewczynki i chłopca. Ta pierwsza propozycja rzeczywiście pokrywa się z przypuszczeniami wielu internautów, a także odpowiada literce "M".

Redakcja poleca

- Borys i Maja - mówi Friz.

Za chwilę nieco zaskoczona Wersow tłumaczy, że to jedyne imię, jakie jej nie zraziło.

- To jest coś takiego — pewnie miałyście taką koleżankę — która albo coś zrobiła, co wam nie odpowiadało, komuś podpadła — i od razu to imię odpada dla dzieci — wytłumaczyła.

Zobacz także: QUIZ. Polskie gwiazdy, które zmieniły imiona. Wiesz, jak naprawdę się nazywają?

Czy rzeczywiście Friz i Wersow zdecydowali się nazwać swoją córkę Maja? Tego dowiemy się już niebawem. Wiele przemawia za tym, że mogłoby tak być. Jest to ładne imię, nieskomplikowane, a do tego ostatnio mocno popularne.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram