Obserwuj w Google News

Edyta Górniak subtelnie potwierdza plotki o awanturze na planie TVP. Tak to podsumowała

2 min. czytania
04.11.2023 22:27
Zareaguj Reakcja

Choć show TVP „Rytmy Dwójki” dobiegło już końca, to pewne zakulisowe fakty wychodzą na światło dzienne dopiero teraz. W sobotę dowiedzieliśmy się, że przed nagraniami do jednego z odcinków miało dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań między Edytą Górniak a Tomkiem Szczepanikiem.

Edyta Górniak subtelnie potwierdza plotki o awanturze na planie TVP. Tak to podsumowała
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER + Jan Bogacz/TVP/East News

Edyta Górniak ma na koncie całą masę telewizyjnych występów. Ba, można odnieść wrażenie, że od pewnego momentu kariera wokalistki głównie skupia się na występach przed kamerami. Obiektywy i widzowie lubią „Edi”, ale nie wszyscy na planach nagraniowych mogą powiedzieć to samo o gwieździe. Kilka lat temu głośno było na temat spięcia między Górniak a Steczkowską podczas nagrań do „The Voice”, w którym obie panie pełniły role trenerek. Teraz dowiedzieliśmy się, że podczas nagrań do „Rytmów Dwójki” atmosfera gęstniała, gdy Górniak w drogę wchodził Tomek Szczepanik z zespołu Pectus.

Zobacz też:  Justyna Steczkowska zrezygnowała z udziału w hicie TVP. Chodzi o Edytę Górniak?

Edyta Górniak potwierdza plotki o awanturze z Tomkiem Szczepanikiem?

Anonimowy informator miał przekazać portalowi Plotek, że podczas omawiania kwestii technicznych związanych z programem, „Edi” wzięło się na narzekanie. W odpowiedzi od Szczepanika miała usłyszeć „kilka dosadnych słów”. Co na to gwiazda? Na jej Instagramie pojawiło się stories nawiązujące do rzekomej awantury.

Redakcja poleca

„Na intrygi/złośliwości/kłamstwa/zazdrość/nienawiść – odpowiadam pokojem” – napisała enigmatycznie Górniak.

Edyta Górniak odniosła się do konfliktu na planie hitu TVP

Edyta Górniak odniosła się do konfliktu na planie hitu TVP

‧ fot. instagram.com/stories/edytagorniak

Edyta Górniak podsyca plotki o zauroczeniu Rafałem Brzozowskim

Na szczęście na planie show był ktoś, kto potrafił poprawić humor Edycie Górniak. Mowa o Rafale Brzozowskim, którego wokalistka od dawna darzy wielką sympatią. - Przyznam szczerze, że w naszej branży mało jest tak życzliwych ludzi jak Rafał Brzozowski. Życzliwość i normalność wciąż są na wagę złota w świecie, który bezmyślnie niszczymy. Zdarzają się jednak perły, które nie patrzą na nikogo jak na konkurencję. Które potrafią słuchać i są chętne do pomocy – przekazała tygodnikowi „Na Żywo” gwiazda.

Górniak nie ukrywała też, że przy Brzozowskim „trudno się czasem nie zarumienić”. Po wysypie tekstów w internecie na ten temat, wokalistka udostępniać do nich linki na swoim Instagramie. Jeden z nich podpisała słowem „cute” [„urocze” przyp. red.], a inny emotką z gwiazdkami na oczach. Więcej – gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym wtulona wpatruje się w Brzozowskiego. Całość okrasiła gifem z sercami. Coś się święci?

Edyta Górniak podsyca plotki o zafascynowaniu Rafałem Brzozowskim

Edyta Górniak podsyca plotki o zafascynowaniu Rafałem Brzozowskim

‧ fot. instagram.com/stories/edytagorniak

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Największe konflikty gwiazd. Aż lecą iskry, gdy się spotykają [GALERIA]
15 Zobacz galerię
fot. Karol Makurat/REPORTER, Tomasz Zukowski/East News, TRICOLORS/East News, Mateusz Jagielski/East News