Obserwuj w Google News

Rafał Maślak miał wypadek. Auto wjechało w jego pojazd

2 min. czytania
04.11.2023 15:51

Rafał Maślak przeżył chwile grozy, kiedy w jego auto niespodziewanie uderzył inny pojazd. Celebryta, który podróżował wtedy z dziećmi, z przerażeniem przekazał, że mogło dojść do tragedii.

PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Rafał Maślak przekazał w mediach społecznościowych, że miał wypadek samochodowy. Celebryta właśnie wiózł dzieci do przedszkola, kiedy w auto, które prowadził, wjechał z impetem inny pojazd. Gwiazdor z przerażeniem wyznał, że gdyby samochód uderzył w nich chwilę później, mogłoby dojść do tragedii. Z tyłu auta wiózł swoje dzieci.

Rafał Maślak miał kolizję drogową. Mogło skończyć się bardzo źle

W piątek w swoich mediach społecznościowych Rafał Maślak przekazał, że miał kolizję drogową. Od razu zaznaczył, że nikt w wypadku nie ucierpiał, jednak podkreślił, że choć sytuacja z pozoru była niegroźna, to wystarczył ułamek sekundy, a zdarzenie mogłoby potoczyć się całkiem inaczej. Wszystko przez to, że z gwiazdorem podróżowały jego dzieci. Maluchy siedziały na tylnych siedzeniach w fotelikach ochronnych. Auto, które wjechało w pojazd Maślaka, z impetem uderzyło właśnie w tylne koło. Jednak chwilę wcześniej, a sprawca wjechałoby w drzwi pojazdu celebryty.

Redakcja poleca

"Jadąc do przedszkola z dziećmi, mieliśmy kolizję drogową. Kierowca drugiego auta zupełnie nas nie zobaczył i wyjeżdżając z parkingu, wjechał w nasze auto. Na szczęście cała siła poszła w tylne koło, więc nie odczuliśmy tego mocno. Nawet nie myślę, co by się stało, gdyby auto uderzyło sekundę wcześniej" - napisał na Instagramie Maślak.

Rafał Maślak miał wypadek
fot. Instagram/@rafalmaslak/screen

Rafał Maślak po wypadku ostrzega fanów

Przy okazji w swojej relacji Rafał Maślak poruszył ważny temat, związany z bezpieczeństwem dzieci w pojazdach. Gwiazdor przekazał też, że po takim wypadku dziecięce foteliki muszą zostać wymienione i o tym należy poinformować policjantów. Wtedy zostaną zmienione na koszt ubezpieczyciela, ponieważ nie są już zdatne do dalszego użytkowania ze względu na możliwe usterki.

Źródło: RadioZET/Pomponik/Instagram

Nie przegap
Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News