Obserwuj w Google News

Kaczorowska długo to ukrywała. Teraz przekazała radosne wieści: "Na ostatniej prostej"

2 min. czytania
04.11.2023 14:53
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż nie posiadają się z radości. Aktorka "Klanu" już nie mogła się doczekać, by przekazać swoim fanom wspaniałe wieści. "Na ostatniej prostej" - oznajmiła, pokazując zdjęcie.

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się wspaniałą wiadomością
fot. Instagram/@agakaczor/screen

Agnieszka Kaczorowska to gwiazda doskonale znana widzom serialu " Klan", w którym od lat gra Bożenkę. Jednak poza pracą na planie aktorka zajmuje się tańcem towarzyskim i w dyscyplinie tej osiągnęła wiele sukcesów. Nie jest tajemnicą, że to właśnie dzięki tym zamiłowaniom Kaczorowska poznała swojego męża, Macieja Pelę. Teraz już od kilku lat tworzą udane małżeństwo, ciesząc się dwiema córeczkami. Okazuje się, że para tancerzy cieszy się sukcesami nie tylko w życiu osobistym, ale też zawodowym. Właśnie na Instagramie małżonkowie podzielili się wspaniałą wiadomością: otwierają całkiem nowatorski projekt.

Agnieszka Kaczorowska ujawniła tajemnicę. Pracowała nad tym od dawna

O nowym biznesie Agnieszka Kaczorowska napisała na Instagramie. W niedawnym wpisie nie kryje radości i odsłania pierwsze szczegóły sekretnego projektu, nad którym wraz z mężem pracowali już od dłuższego czasu. Będzie to studio tańca, ale... wirtualne. "Już oficjalnie! To się dzieje! Od 20 listopada zapraszamy Was do wirtualnego studia tańca dla każdego! Tworzymy przestrzeń, gdzie jakość spotyka się z wielką pasją i gdzie niezależnie od wieku, umiejętności czy predyspozycji, każdy będzie mógł się poruszać i odnaleźć swój taneczny styl" - przekazuje Kaczorowska w swoim wpisie.

Redakcja poleca

Aktorka i jej mąż nie kryją, że bardzo wierzą w ten projekt. Przekazali też, że realizacja pomysłu kosztowała ich wiele pracy i wyrzeczeń. "Jesteśmy bardzo podekscytowani… Nie możemy doczekać się Waszego odbioru. Poza dużym doświadczeniem, związanym z tańcem i uczeniem innych, wkładamy w to ogromną ilość energii prosto z serca (...). Na ostatniej prostej… możemy zapomnieć, jak się nazywamy… Ale na pewno nie zapomnimy, jak nazywa się nasza platforma" - zażartowała gwiazda "Klanu".

Agnieszka Kaczorowska otwiera nowy biznes

Agnieszka Kaczorowska nie ujawniła zbyt wielu szczegółów na temat nowatorskiego biznesu, który otwiera wraz z mężem. Można jednak założyć, że innowacyjny pomysł wzbudzi spore zainteresowanie. To dobry krok w stronę rozwoju biznesu pary, który w ostatnich latach nieco podupadł. Wszystko przez pandemię, która na Kaczorowskiej wymusiła zamknięcie jej szkoły tańca. "Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem — inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić" - napisała wtedy gwiazda. Miejmy nadzieję, że nowy biznes Kaczorowskiej i jej męża okaże się strzałem w dziesiątkę.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Gwiazdy, które krytykują Kościół. Nie gryzą się w język gdy mowa o religii
7 Zobacz galerię
fot. Pixabay + Instagram @m_rozenek @olazebrowska + Eeast News/Wojciech Stróżyk