Obserwuj w Google News

Czarne chmury nad Wiśniewskim: najpierw wyrok, teraz to. Straci willę?

2 min. czytania
04.11.2023 12:19
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski ma powody do obaw. Po wyroku sądu może mieć kłopoty z pozyskaniem firm do budowy jego podwarszawskiej willi. Jak informuje portal ShowNews, realizacja marzenia gwiazdora wisi na włosku.

Michał Wiśniewski straci willę pod Warszawą?
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Kilka dni temu do mediów trafiły wieści o tym, że Michał Wiśniewski został skazany za wyłudzenie 2,8 mln złotych ze SKOK Wołomin. Gwiazdor podał fałszywe informacje o dochodach, starając się o pożyczkę. Sąd skazał Wiśniewskiego na karę 1,5 roku pozbawienia wolności oraz grzywnę w wysokości 80 tysięcy złotych. Wyrok jest nieprawomocny, ale wygląda na to, że to może być dopiero początek kłopotów lidera Ich Troje.

Michał Wiśniewski straci sponsorów? Firmy nie chcą z nim współpracować po wyroku

Na łamach portalu ShowNews pojawił się komentarz, z którego wynika, że nad Michałem Wiśniewskim zawisły czarne chmury. Choć artysta zarzeka się, że jest niewinny, to nieprawomocny wyrok sądu i tak może wiązać się z pewnymi konsekwencjami. Chodzi o budowę słynnej willi gwiazdora w podwarszawskim Łosiu. Nie jest tajemnicą, że budowa odbywała się przy dużym udziale sponsorów, których teraz piosenkarz może stracić.

Redakcja poleca

"Inwestycja była realizowana z pomocą wielu sponsorów. Chętnych na to, żeby wypromować swoją firmę na nazwisku znanego artysty, nie brakowało. W branży budowlanej jest spora konkurencja. Z kolei Michał w zamian za reklamę mógł liczyć na bardzo korzystne zniżki lub prace w barterze" - informuje źródło ShowNews.

Michał Wiśniewski może nie ukończyć budowy willi?

Budowa willi od dawna była marzeniem Michała Wiśniewskiego. W swoim programie "Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje" na kanale YouTube artysta już dawno pokazał projekt budynku. Na widzach z pewnością zrobił on olbrzymie wrażenie. Wymarzone gniazdko czerwonowłosego gwiazdora i jego rodziny powstaje na działce o powierzchni 6100 metrów kwadratowych, a powierzchnia willi to imponujące 570 metrów kwadratowych. Ponieważ Wiśniewski cieszy się olbrzymią rozpoznawalnością, firm, które były zainteresowane wsparciem budowy, a tym samym możliwością zareklamowania się na kanale lidera Ich Troje nie brakowało. Po wyroku jednak to może się zmienić.

"Żadna z firm nie chce być kojarzona z kimś, kto ma na koncie wyrok, i to w dodatku z karą więzienia. Chociaż Michałowi nie można odmówić charyzmy i świetnie dogadywał się ze sponsorami, raczej nie przekona ich do dalszego finansowania inwestycji. Firmy muszą dbać o sympatie nie tylko gwiazd, ale osób, które na co dzień kupują ich produkty" - ujawnia źródło ShowNews.

Przypomnijmy, że w związku ze sprawą Michała Wiśniewskiego o wyłudzenie niedawno pojawiły się nowe informacje. Okazuje się, że część zobowiązań gwiazdora spłacały za niego byłe żony. Łącznie straciły kilkaset tysięcy złotych.

Źródło: RadioZET/ShowNews

Nie przegap
Michał Wiśniewski
8 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News