Obserwuj w Google News

Justyna Steczkowska zrezygnowała z udziału w hicie TVP. Chodzi o Edytę Górniak?

2 min. czytania
04.11.2023 18:55
Zareaguj Reakcja

Justyna Steczkowska zapowiadała, że pojawi się w jednym z odcinków „Rytmów Dwójki”. Jej udział w show TVP był tak pewny, że padła nawet konkretna data. W ostatniej chwili zrezygnowała. Czy to prawda, że na przeszkodzie stanęła jej Edyta Górniak?

Justyna Steczkowska zrezygnowała z udziału w hicie TVP. Chodzi o Edytę Górniak?
fot. Polska Press/East News + TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

W kuluarach od lat mówi się, że Edyta Górniak i Justyna Steczkowska za sobą nie przepadają. Gdy obie panie pojawiły się w roli trenerek w „The Voice od Poland” wielu myślało, że historie o konflikcie, to tylko plotki. Faktycznie – wokalistki robiły co mogły, by utrzymać pozory. Skończyły udawać, gdy Steczkowska odeszła z show. - Nie żałuję, że nie będzie Justyny. Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste, jestem przeciwnikiem intryg. Staram się nie dokuczać nikomu – powiedziała wtedy w rozmowie z „Super Expressem” Górniak.

Zobacz też:  Kłótnia na planie show TVP. Edyta Górniak usłyszała kilka dosadnych słów

Justyna Steczkowska miała wystąpić w „Rytmach Dwójki”. Zrezygnowała

Kilka tygodni temu Justyna Steczkowska otworzyła się nieco bardziej na temat napiętych relacji z Edytą Górniak. W rozmowie z WP wyznała, że ma spotkać się z koleżanką na planie zdjęciowym do „Rytmów Dwójki” 12 października. - Edi jest jaka jest. Ja ją kocham taką, jaka jest. Nie oceniam jej życia, ani wyborów. Jest bardzo utalentowaną wokalistką, niewątpliwie. Nie sądzę, że nie chciałaby wystąpić ze mną w jednym programie. Jeśli chodzi o mnie, to właśnie 12 [października – przyp.red.] nagrywamy jeden odcinek, więc tyle. Chyba się tam spotkamy, tak myślę – powiedziała wokalistka.

Redakcja poleca

Niestety do spotkania nie doszło, a Steczkowska w finale nie pojawiła się w „Rytmach Dwójki”. Czyży nagła rezygnacja z występu w hicie TVP wynikała z konfliktu z Edytą Górniak? Pojawiły się głosy, że to ona zablokowała występ nielubianej przez siebie koleżanki.

Justyna Steczkowska nie dogadała się z produkcją TVP

Do plotek odniosła się sama zainteresowana. W rozmowie z Plotkiem Justyna Steczkowska wyjaśniła, dlaczego nie pojawiła się we wspomnianym odcinku „Rytmów Dwójki”. Na pytanie o rzekomą interwencję w sprawie Edyty Górniak odpowiedziała: - Nic mi o tym nie wiadomo.

- Dostałam zaproszenie do całego programu. Niestety nie mogłam wziąć w nim udziału, ponieważ miałam już zakontraktowane swoje wielkie koncerty z orkiestrą symfoniczną i koncerty Demarczyk. W tym wypadku producent bardzo prosił, żebym wzięła udział gościnnie chociaż w jednym odcinku, znajdując chociaż jeden wolny termin. Udało się go znaleźć, ale nie udało nam się porozumieć w kwestii wyboru utworu. Pożegnaliśmy się więc w zgodzie i przyjaźni – wyjaśniła Justyna Steczkowska.

Źródło: Radio ZET/ Wirtualna Polska/ Plotek

Nie przegap
Największe konflikty gwiazd. Aż lecą iskry, gdy się spotykają [GALERIA]
15 Zobacz galerię
fot. Karol Makurat/REPORTER, Tomasz Zukowski/East News, TRICOLORS/East News, Mateusz Jagielski/East News