Obserwuj w Google News

Magdalena Cielecka drastycznie schudła i opadła z sił. Co się stało z aktorką?

2 min. czytania
04.11.2023 16:27

Magdalena Cielecka przez bardzo restrykcyjną dietę schudła aż 8 kilogramów. Aktorka nie miała problemów z nadwagą, więc skąd ta zmiana? Okazuje się, że wszystko zrobiła dla roli.

Magdalena Cielecka drastycznie schudła i opadła z sił. Co się stało z aktorką?
fot. VIPHOTO/East News

Magdalena Cielecka to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek. Cieszy się ogromną sympatią publiczności, nie tylko dzięki swojemu talentowi, ale również dzięki temu, że przez wiele lat obecności w show-biznesie sukcesywnie omijała wszelkie afery i skandale. Aktorka strzeże swojej prywatności i rzadko daje się namówić na zwierzenia. Nigdy nie zażenowała publiki ckliwymi wyznaniami, co wśród współczesnych znanych i lubianych jest rzadko spotykanym osiągnięciem.

Zobacz też:  Magdalena Cielecka o prawie do eutanazji. "To nie jest wołanie o pomoc"

Magda Cielecka drastycznie schudła. Co się stało z aktorką?

Cielecka udzieliła ostatnio kilku wywiadów, a wszystko to z okazji premiery filmu „Lęk”, w którym zagrała główną rolę. Jak to ma w zwyczaju – skupiła się głównie na rozmowach na temat pracy, a nie prywaty. Wyjątkowo dyskusja o diecie i wyrzeczeniach wpisała się w tę kategorię. Dlaczego?

Maga Cielecka w „Lęku” wcieliła się w postać kobiety chorującej na raka. Choć mogła liczyć na wsparcie charakteryzacji, to sama chciała wizualnie jak najlepiej oddać graną przez siebie postać. Przeszła więc na restrykcyjną dietę i ścięła włosy na krótko.

Redakcja poleca

- Nie wyobrażałam sobie, żeby grać w chustce na głowie czy posiłkować się charakteryzacją. Byłam gotowa na te zmiany i bardzo się na nie cieszyłam - mówiła aktorka w wywiadzie dla gazeta.pl.

Magda Cielecka schudła do roli. Nie czuła się najlepiej

Gwiazda zaznaczyła, że aby proces zrzucania wagi przeszedł jak najbezpieczniej, przez cały czas była pod okiem dietetyka. - Nie było tak, że mało jadłam, raczej miałam dopuszczone tylko niektóre rzeczy do jedzenia, co spowodowało, że straciłam prawie osiem kilogramów. Na ostatnim etapie jadłam głównie surowe warzywa, biały ser i jajka. Żadnych owoców, nie mówiąc już o węglowodanach – opowiadała dalej Cielecka. Niestety mimo specjalisty u boku nie czuła się najlepiej.

- Po prostu zaczęłam słabnąć, gorzej wyglądała moja skóra, miałam zadyszkę i ciszej mówiłam. Zwyczajnie nie miałam siły – zmieniła się moja motoryka, sposób mówienia i gestykulacji. Zaczęłam, przynajmniej na podstawowym poziomie, rozumieć, jak może czuć się osoba wyczerpana i wyniszczona chorobą – relacjonowała Magdalena Cielecka.

Po zakończeniu zdjęć, ekipa filmowa w wyrazie uznania za tak duże poświęcenie podarowała Cieleckiej mały prezent. Aktorka dostała kebaba i piwo.

 Źródło: Radio ZET/gazeta.pl

Nie przegap
Magda Cielecka w objęciach Bartosza Gelnera. Tak rzadko spotykany widok [GALERIA]
14 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive