Obserwuj w Google News

Dorota Zawadzka zamieszkała w namiocie. Nie może wejść do własnego domu? "Tu będziemy żyć"

2 min. czytania
02.06.2023 15:25
Zareaguj Reakcja

Dorota Zawadzka za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje życie w namiocie. Popularna "Superniania" podjęła odważną decyzję dotyczącą miejsca zamieszkania. Czy na dobre porzuciła dom?

Dorota Zawadzka zamieszkała w namiocie
fot. Piotr Molecki/East News / screen: Instagram @DorotaZawadzkaPsycholog

Dorota Zawadzka zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki programowi TVN "Superniania", w którym pomagała uczestnikom i ich dzieciom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Mogliśmy także oglądać ją w takich formatach jak "Klub młodej mamy", "Świat według dziecka" i emitowanej na antenie TVP "Akademii IQ". W 2010 roku psycholożka próbowała swoich sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Zawadzka wycofała się z telewizji, fani jednak nadal mogą śledzić jej życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z najnowszych postów możemy dowiedzieć się, że Dorota aktualnie mieszka z mężem w namiocie. Co stało się z jej domem?

Dorota Zawadzka mieszka w namiocie. Gwiazda "Superniani" nie może przebywać we własnym dom?

Dorota Zawadzka w jednym z najnowszych postów opublikowanych na Facebooku relacjonowała noc spędzoną w namiocie. Psycholożka podjęła odważną decyzję o kupnie domu na wsi i porzuceniu miejskiego życia. W sieci pokazała zdjęcia budynku, który musi przejść gruntowny remont. Obecnie nie nadaje się do zamieszkania.

- Tuż przed północą, gdy po ostatnim siusiu wszyscy już leżymy w namiocie, wsłuchuję się w siebie i w to co wokół. W sobie mam nadal nieco lęku, czy budżet nam się dopnie, czy terminy się sprawdzą, czy fachowcy będą fachowi? Pojawia się tez drugie dno, czy my (ja) damy tu radę, w tak zupełnie nowym dla nas świecie. Póki co, to trochę zabawa, przygoda, wakacje, ale przecież tu będziemy żyć. Gdy rok temu podejmowaliśmy decyzję o porzuceniu miasta, byliśmy podekscytowani i gotowi na skok na głęboką wodę. Teraz gdy skoczyliśmy, każdy dzień przynosi nowe nauki, ale jednocześnie odkrywa ogrom naszych niekompetencji. Mamy przyspieszony kurs - opowiadała.

W kolejnym poście gwiazda "Superniani" opowiedziała o postępach prac nad jej wymarzonym gniazdkiem.

Redakcja poleca

Dorota Zawadzka porzuciła miasto. "Superniania" remontuje dom na wsi

Zdjęcia opublikowane przez Dorotę Zawadzką pokazywały ogrom pracy, jaki czeka jej rodzinę, by wyremontować budynek. Prace jednak mają powoli posuwać się do przodu.

- Po 10 dniach dłubania i przygotowywania, zamurowywanie otworów, przesuwanie drzwi i okien, układanie kanalizacji, dziś pierwsza duża praca (...) wleją nam do domu mnóstwo betonu pod posadzki. Wczoraj podpisaliśmy umowę na wymianę dachu i zamówiliśmy nowe, energooszczędne i ciepłe okna. Mamy ich 10. Wybór trudny, bo technologie teraz szalone. Stanęło na ciemnym orzechu z zewnątrz i białych wewnątrz. Do tego wybór parapetów. Masa decyzji (...) Dziś chłodno i, mimo że nie pada, czuć wilgoć w powietrzu. Najgorzej zakładać zimne i wilgotne ciuchy - relacjonowała na Facebooku.

Dorocie życzymy, by jak najszybciej mogła spędzić noc w wymarzonym domu.