Obserwuj w Google News

Tak wyglądają prawdziwe włosy Dody. Wiedzieliście, że nosi tyle doczepów?

2 min. czytania
06.11.2023 18:17
Zareaguj Reakcja

Doda pokazała się internautom w nowej odsłonie. Gwiazda pozbyła się doczepów i ścięła włosy. Po długich kosmykach spływających po plecach pozostało jedynie wspomnienie.

Tak wyglądają prawdziwe włosy Dody. Wiedzieliście, że nosi tyle doczepów?
fot. VIPHOTO/East News

Doda w ciągu ostatnich dekad ewoluowała z różowej, kiczowatej księżniczki otulonej piórkowym boa i cekinami w elegancką i stylową kobietę. Przez lata swojej działalności medialnej zdążyła zaprezentować się publice w tysiącach wersji i kreacji. Nie bała się metamorfoz i chętnie eksperymentowała, ale jedno pozostało niezmienne – włosy. Co prawda Rabczewska miała krótki romans z ciemnym brązem, ale dzięki temu chyba jeszcze bardziej doceniła swój słowiański blond.

Zobacz też:  Doda próbowała zamieść aferę pod dywan? Marcin Świetlicki upomina się o zadośćuczynienie

Doda w krótkich włosach. Tego jeszcze nikt nie widział

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy z chęcią korzystają z peruk i doczepów. Stylizacja fryzur na imprezy, gale czy koncerty mocno wpływa na zdrowie włosa. Suszenie, prostowanie, kręcenie, masa lakieru do włosów – to tylko wierzchołek góry lodowej, bo dziś fryzjerzy mają dostęp do tysięcy kosmetyków i narzędzi, które sprawią, że gwiazda będzie wyglądała – no właśnie – jak gwiazda. Niestety włosy bardzo szybko się niszczą i równie bardzo wolno rosną.

Redakcja poleca

Doda ma za sobą intensywny rok. Przez całe lato pracowała nad swoją trasą koncertową, nagrała reality-show opowiadające o tym procesie, otworzyła też nową firmę specjalizującą się w suplementach zdrowia, którą od miesięcy mocno promuje. Rabczewska zawsze publicznie prezentowała się z nienaganną fryzurą. Swoje blond włosy różnorako spinała, wiązała, przeczepiała do nich ozdoby. I chyba się już tym zmęczyła, bowiem pokazała się właśnie w krótkiej fryzurze.

Doda w nowej fryzurze. Takich włosów jeszcze nie miała

Doda czekając na wyniki nagród MTV EMA 2023, do których była nominowana w kategorii Best Local Act Awards zaprezentowała się mocno odmieniona. Gwiazda ścięła włosy do ramion i spięła je w dwa małe kucyki. Z przodu zostawiła sobie dwa luźne pejsy. Tak więc wygląda naturalna Rabczewska bez scenicznych doczepów, tony lakieru i ozdób do włosów.

Doda w krótkich włosach

Doda w krótkich włosach

‧ fot. instagram.com/dodaqueen

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News