,

Agnieszka Kaczorowska straciła pracę. Szefowa teatru chce podać prawdziwy powód zwolnienia

31.03.2023 15:04

Agnieszka Kaczorowska poinformowała fanów o tym, że straciła angaż w teatrze. Celebrytka zasugerowała, że jej były pracodawca nie był w porządku wobec niej i innych pracowników. Przedstawiciele teatru wydali oświadczenie w sprawie. Chcą podać prawdziwy powód zwolnienia.

Dlaczego Agnieszka Kaczorowska straciła pracę? Szefowa teatru chce podać prawdziwy powód
fot. Paweł Wodzyński/East News

Agnieszka Kaczorowska przyznała w czwartek, że zakończyła współpracę z teatrem Tu i Teraz. Aktorka nie ukrywała, że było jej początkowo przykro z powodu takiego obrotu spraw, a rozstanie traktuje jako „brak szacunku”. Dzień później wrzuciła story, na którym zachęca innych do zmian przyznając, że teraz „czuje się lekka i wolna”.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska każe dzieciom pracować? "Zaczynają zarabiać"

Agnieszka Kaczorowska straciła pracę

Nie jest tajemnicą, że Agnieszka Kaczorowska aktorstwo już dawno zepchnęła na drugi plan. Celebrytka zajęła się byciem pełnoetatową influencerką, a w wolnych chwilach poświęca się coachingowi. Sporadycznie występowała na deskach teatru, a ostatni spektakl, w którym brała udział, to „Ślub doskonały”. Okazało się, że producenci zdecydowali, że zamiast Kaczorowskiej na scenie będzie pojawiać się jej dublerka.

- Czuję się w obowiązku poinformować was, że na trzy dni przed spektaklem dostałam telefon od pani producent teatru "Tu i Teraz", że ja nie zagram tych spektakli i zagra je moja dublerka. Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała – mówiła na Instagramie Kaczorowska.

Celebrytka zasugerowała, że nie tylko ona może być niesprawiedliwie potraktowana. Na odpowiedź w tej sprawie, nie trzeba było długo czekać.

Teatr Tu i Teraz wydał oświadczenie

Na słowa influencerki zareagowali przedstawiciele teatru. Zapewnili na wstępie, że każdy pracownik traktowany jest w odpowiedni sposób. 

- W nawiązaniu do wypowiedzi Pani Agnieszki Kaczorowskiej oświadczam, że Teatr Tu i Teraz odnosi się do Pracowników oraz wszystkich osób Współpracujących z godnością i szacunkiem, oraz nie daje zgody na nieetyczne zachowania – czytamy w instagramowym oświadczeniu.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska nie radzi sobie z obowiązkami? "Płaczę z bezsilności"

Z wpisu dowiadujemy się również, że teatr może upublicznić prawdziwy powód zwolnienia aktorki, jeśli ta nie zaprzestanie publikować informacji na temat tej współpracy:

- Jednocześnie oświadczam, że jeżeli Pani Kaczorowska nie zaprzestanie publikowania nieprawdziwych i zniesławiających informacji, deklaruję poinformowanie opinii publicznej o pełnych powodach decyzji i kieruję sprawy na drogę prawną – pisze na koniec.

Choć post został zamieszczony na Instagramie, nie jest on dostępny publicznie. Konto teatru zostało ustawione jako „prywatne”.

loader
Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News

Logo radiozet Dzieje się