Obserwuj w Google News

Agnieszka Kaczorowska została mentalnym coachem. „To się dzieje”

2 min. czytania
14.01.2023 21:08
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska próbowała już swoich sił jako aktorka, tancerka i prezenterka. Teraz przyszła kolej na nową profesję – celebrytka ogłosiła niedawno, że została trenerką mentalną i zajmie się „niesieniem wiedzy, inspiracji oraz motywacji do zmian”. Myślicie, że sprawdzi się w nowej roli?

Agnieszka Kaczorowska
fot. Screen Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska rozpoznawalność zyskała dzięki roli Bożenki w popularnym serialu „Klan” emitowanym na antenie Telewizji Polskiej. Celebrytka ma też na swoim koncie udział w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie w latach 2014-2018 odgrywała rolę trenerki tancerzy. Teraz postanowiła wrócić do edukowania innych, lecz w zupełnie innym zakresie.

Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska znów w ogniu krytyki: „Hipokryzja wali po oczach”

Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się swoim życiowym doświadczeniem

Prywatnie gwiazda od 2018 roku jest żoną Macieja Peli, z którym doczekała się dwóch córek — 3,5-letniej Emilki i 1,5-rocznej Gabrysi. Kaczorowska obecnie skupia się głównie na wychowywaniu pociech i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy użytkowników, a spełniona mama chętnie dzieli się w sieci swoimi doświadczeniami i trudami codzienności. Ostatnio szczególnie mocno zainteresowała się sferą duchową i głośno było o jej wypowiedzi na temat czakr.

W tym wszystkim, co jest związane z religią, wiarą, Kościołem, duchowością chcę dać dziewczynkom wolność wyboru. To jest też od strony duchowej i energetycznej związanej z czakrami w naszym ciele potwierdzone, że sakramenty zamykają nasze czakry. Wierzę, że po co mamy coś zamykać, jak możemy coś otwierać

– tłumaczyła w rozmowie z „Plejadą”.

Redakcja poleca

Agnieszka Kaczorowska będzie trenerką mentalną. "Robimy wiele dobrego"

Agnieszka Kaczorowska najwyraźniej jest już szeroko wyedukowana w kwestiach duchowego doradztwa – w 2022 roku zdobyła certyfikat trenera mentalnego i jak się okazuje, planuje podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o wrażeniach z występu na spotkaniu motywacyjnym, gdzie z popularnym trenerem mentalnym Jakubem B. Bączkiem przemówiła do tłumu uczestników.

Tego typu eventy rozwojowe mają nieść wiedzę, inspirację oraz motywację do zmian. I to się dzieje. Wielu ludzi zmienia życie, a przede wszystkim zaczyna spełniać swoje marzenia. Oczywiście pod warunkiem, że działa, robi po takim spotkaniu kolejne kroki ku swojemu lepszemu życiu

 – powiedziała dziennikarzom „Plejady”.

- Dla mnie najważniejsza podczas takiego wystąpienia jest autentyczność, otwartość serca, moc, energia... i w rezultacie każdy człowiek, który tego słucha. Wierzę, że robimy wiele dobrego (...). Jakub ze swoim przeogromnym doświadczeniem, wiedzą i darem, na scenie po prostu wymiata. Ja się dopiero rozkręcam. Cieszę się, że mam możliwość robić to u boku najlepszych — wyjaśniła gwiazda.

Skorzystalibyście z usług trenerki Agnieszki Kaczorowskiej?

RadioZet.pl/”Plejada”

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska