,

Agnieszka Kaczorowska straciła pracę. „Brak szacunku”

31.03.2023 09:39

Agnieszka Kaczorowska zwierzyła się na instagramowym story, że straciła pracę w teatrze. Aktorka ze szczegółami opowiedziała swoim obserwatorom o tym, jak wyglądała jej rozmowa z producentem spektaklu, w którym miała występować. Nie ukrywała swojego rozżalenia.

Agnieszka Kaczorowska straciła pracę. Nie zniosła tego najlepiej
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Kaczorowska znana jest przede wszystkim z roli Bożenki z „Klanu”. Choć po latach aktywności publicznej praktycznie pełno etatowo poświęciła się innym celebryckim aktywnościom, to zdarzało się, że raz na jakiś czas występowała w teatrze. Kaczorowska wyznała jednak, że właśnie straciła jeden angaż

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska nie radzi sobie z obowiązkami? "Płaczę z bezsilności"

Gdzie pracuje Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska od kilku lat skupia się na rozwijaniu swojej kariery w przestrzeni internetowej. Prężnie działających social mediów używa nie tylko do zamieszczania płatnych współprac reklamowych, ale i do dzielenia się swoimi przemyśleniami z fanami. Celebrytka postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom o tym, jak straciła rolę w spektaklu.

Agnieszka Kaczorowska o stracie angażu

Agnieszka Kaczorowska należała do obsady spektaklu „Ślub doskonały” teatru Tu i Teraz. Aktorka wielokrotnie zachęcała swoich obserwatorów do obejrzenia sztuki, jednak okazało się, że sama została od niej odsunięta. O decyzji produkcji miała dowiedzieć się 3 dni przed wejściem na scenę.

- Wielokrotnie zapraszałam was na nasz spektakl "Ślub doskonały". (...) Czuję się w obowiązku poinformować was, że na trzy dni przed spektaklem dostałam telefon od pani producent teatru "Tu i Teraz", że ja nie zagram tych spektakli i zagra je moja dublerka. Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała. Chcę podkreślić, że to, że nie będzie mnie w weekend na scenie nie jest moją decyzją – opowiedziała na instastories.

- Jest mi bardzo przykro, ponieważ odbieram to jako brak szacunku do mojej osoby, do mojej pracy, całego zaangażowania – dodała.

Kaczorowska wyznała, że nie tylko ona została potraktowana niesprawiedliwie. Jej zdaniem poszkodowanych współpracowników teatru może być więcej. 

- W związku z tą sytuacją i wieloma poprzednimi jestem zmuszona odejść z tego projektu. Potrafię stawiać granice. Nie akceptuję tego, jak są traktowani ludzie w tym teatrze, nie ma na to mojej zgody, nie chcę w tym uczestniczyć – mówiła dalej.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska każe dzieciom pracować? "Zaczynają zarabiać"

Na koniec Kaczorowska dodała, że życzy innym poszkodowanym odwagi do przeciwstawiania się trudnym sytuacjom.

- Wierzę, że coraz więcej osób będzie się przeciwstawiać się traktowaniu bez szacunku, wykorzystywaniu, straszeniu czy manipulowaniu – podsumowała aktorka.

Agnieszka Kaczorowska wyznała na instastories, że straciła pracę

Agnieszka Kaczorowska wyznaje na Instastories, że stracila pracę

‧ fot. Instagram
loader
Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO

Logo radiozet Dzieje się