Obserwuj w Google News

Blanka zabrała głos po półfinale Eurowizji 2023. Co sądzi o hejterach?

2 min. czytania
12.05.2023 16:01
Zareaguj Reakcja

Blanka przeszła do finału Eurowizji 2023. Prezentując utwór „Solo”, zdeklasowała konkurencję i znalazła się w gronie tych, którzy zmierzą się w ostatnim etapie muzycznego konkursu. Po czwartkowym półfinale Blanka zabrała głos. Odniosła się do hejtu, który ją zalał.

Blanka zabrała głos po półfinale Eurowizji 2023. Co sądzi o hejterach?
fot. Martin Meissner/Associated Press/East News

Ku uciesze jednych i zdziwieniu drugich Blanka dostała się do finału Eurowizji 2023. Tym samym utarła nosa wszystkim, którzy w nią wątpili.

Po tegorocznej preselekcji do Eurowizji w internecie wybuchła prawdziwa burza. Nad Blanką zawisły czarne chmury, a ten, kto próbował jej bronić, ryzykował porażenie piorunem. Oczywiście nie dosłownie. Nie ulega jednak wątpliwości, że Blanka nie miała czasu nacieszyć się tym pierwszym sukcesem, bo wylał się na nią potworny hejt. Fani Janna byli oburzeni decyzją jury i robili wszystko, by dać wyraz swojemu niezadowoleniu.

Teraz gdy Blanka zapewniła sobie miejsce w finale Eurowizji 2023, to jej fani przeszli do ofensywy. Na Twitterze nie brakuje wpisów, które uderzają w Janna…

Redakcja poleca

Blanka przeszła do finału Eurowizji 2023. Jej fani atakują Janna

Po drugim półfinale Eurowizji 2023 w internecie zawrzało. Ci, którzy wcześniej krytykowali Blankę, zamilkli. Do głosu doszły te osoby, które trzymały kciuki za powodzenie naszej reprezentantki. I najwyraźniej zamierzają odpłacić fanom Janna pięknym za nadobne.

W sieci zaczęło pojawiać się mnóstwo wpisów, w których internauci chwalą dokonania Blanki Stajkow i deprecjonują wykonawcę „Gladiatora”. Jeden z fanów artystki opublikował prześmiewcze zestawienie, w którym przypomniał, w ilu finałach Eurowizji pojawił się Jann.

Blanka nie przejmuje się hejtem? Powiedziała prawdę po półfinale Eurowizji 2023

Blanka na początku dawała do zrozumienia, że boli ją krytyka ze strony niezadowolonych widzów. Jednak ostatecznie zdołała oswoić się z myślą, że jej twórczość nie każdemu przypadła do gustu. A nawet nauczyła się czerpać motywację z hejtu.

Chciałabym podziękować wszystkim hejterom. Oni mnie naprawdę zmotywowali. I mam nadzieję, że będę mogła sprawić, aby kraj był ze mnie dumny – powiedziała na konferencji po półfinale Eurowizji 2023.

Redakcja poleca

Eurowizja 2023. Kiedy i gdzie oglądać Blankę w finale?

Finał Eurowizji 2023 odbędzie się w sobotę, 13 maja. Transmisję konkursu można obejrzeć na antenie TVP1. Eurowizja 2023 na żywo będzie relacjonowana także na stronie RadioZET.pl.

Najbardziej kontrowersyjne występy na Eurowizji. Oni zszokowali publiczność
5 Zobacz galerię
fot. YouTube: Eurovision Song Contest

Źródła: RadioZET.pl