Obserwuj w Google News

Antek Królikowski jako ekspert od spraw sercowych? Naprawdę się na to zgodził

2 min. czytania
04.07.2023 13:51
Zareaguj Reakcja

Antek Królikowski wraca na ekrany. Już niedługo gwiazdor pojawi się w kontynuacji kinowego hitu „Porady na zdrady”. Brzmi komicznie? To dopiero początek niezręcznych powiązań tej produkcji z prawdziwym życiem.

Antek Królikowski jako ekspert od spraw sercowych? Naprawdę się na to zgodził
fot. Paweł Wodzyński/East News

Antek Królikowski dał mediom wiele tematów do omówienia, jednak chyba żaden z nich nie dotyczył jego aktorskich dokonań. Jeśli mowa o Królikowskim, to przede wszystkim o jego skandalach. Już wiele lat temu pokazał, że ma zadatki na prawdziwego zadymiarza, imprezując, jakby nie było jutra z warszawską „śmietanką” towarzyską. Teraz celebryta musi się odgonić od widma – no właśnie – zdrady, której dopuścił się, zostawiając dla sąsiadki swoją ciężarną żonę.

Zobacz też:  Antoni Królikowski wyprzedaje majątek, bo nie ma na alimenty

Antek Królikowski wraca na ekrany. Naprawdę zgodził się na tę współpracę

Antek Królikowski pojawi się niedługo na ekranach w znanym sobie formacie komediowym. Aktor zagra w drugiej części kinowego hitu „Porady na zdrady”. Wcieli się w rolę Franka, który ma zajmować się biznesem specjalizującym w rozwiązywaniu problemów sercowych.

- Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski) – czytamy w opisie produkcji.

Brzmi zadziwiająco niezręcznie? To jeszcze nie koniec. Antek, zanim przyjął tę propozycję, musiał przeczytać scenariusz. A tam…

Redakcja poleca

Antek Królikowski w „Poradach na zdrady”. Dziwny zbieg okoliczności

Jak się dowiadujemy z opisu filmu, postać grana przez Królikowskiego będzie miała problemy z partnerką. Kobieta ma być zazdrosna o swojego partnera, a na imię jej... Asia.

- Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe – kontynuuje zapowiedź producent.

Gwiazdor znalazł się również na jednym z plakatów promocyjnych filmu i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że został na nim podpisany jako „sercowy zawodowiec”. Ponury żart, czy dziwny zbieg okoliczności?

Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News