Obserwuj w Google News

Antoni Królikowski wyprzedaje majątek, bo nie ma na alimenty

2 min. czytania
28.06.2023 09:37
Zareaguj Reakcja

Antoni Królikowski w najnowszym wywiadzie otworzył się na temat swojej niełatwej sytuacji majątkowej. Okazuje się, że z powodu zaległości alimentacyjnych musiał podjąć drastyczne kroki.

Antoni Królikowski przez alimenty wyprzedaje majątek
fot. Pawel Wodzynski/East News

Decyzje, które Antek Królikowski podjął w kilku ostatnich latach, bardzo mocno wpływają na jego obecne życie. Aktor po głośnym rozstaniu z Joanną Opozdą, którą zdradzał z sąsiadką, wciąż nie ma dobrej prasy, a jego pozycja w show-biznesie została mocno osłabiona. Niestety odbija się to na jego sytuacji majątkowej, co dodatkowo komplikuje relacje materialne z matką jego synka. Nikt chyba jednak nie przypuszczał, że z finansami gwiazdora jest aż tak źle. Jak poinformował Super Express, Królikowski z powodu alimentów wyprzedaje swój majątek.

Dramatyczna sytuacja Antka Królikowskiego

Na łamach Super Expressu ukazała się ostatnio krótka rozmowa z Antonim Królikowskim. Aktor przyznał w niej, że ma na głowie prokuraturę i komornika, który chce zająć jego majątek w związku z zaległościami alimentacyjnymi. Gwiazdor przyznał jednak, że po prostu nie ma z czego długu uregulować, a kwota zabezpieczeń w ubiegłym roku miała wynieść dwukrotność jego dochodów. Jak stwierdził, nie uchyla się od płacenia alimentów, ale ich wysokość przekracza jego obecne możliwości.

Kwestie alimentacyjne są w trakcie regulowania. W zeszłym roku zabezpieczenie przekroczyło dwukrotnie mój dochód, nie mówiąc o innych moich zobowiązaniach. Nie uchylam się od płacenia, lecz kwota 10 tys. zł alimentów miesięcznie przekracza moje obecne możliwości. Staram się jednak im sprostać

 – przekazał Antek Królikowski.

Antek Królikowski sprzedaje dom, by spłacić alimenty

Sytuacja jest na tyle trudna, że gwiazdor podjął drastyczne kroki i sprzedaje swój dom.

- Jestem w trakcie sprzedaży mojego domu, dzięki której ureguluję zaległe alimenty i część przyszłych należności z góry — łącznie kwotę ok. 100 tys. zł od razu na rachunek Asi. Dodatkowo wpłacę na depozyt sądowy odpowiednie zabezpieczenie przyszłych płatności za 6 miesięcy – zdradził aktor.

Redakcja poleca

Jak wynika z wypowiedzi Antka Królikowskiego, decyzja o sprzedaży domu wynika nie tylko z chęci uregulowania zobowiązań finansowych. Gwiazdor ma nadzieję, że dzięki temu konflikt z Joanną Opozdą zostanie załagodzony, a to umożliwi mu spotkania z Vincentem w normalnych warunkach.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl