Obserwuj w Google News

Agata i Piotr Rubikowie kupili mieszkanie w Miami. Co z willą w Warszawie?

2 min. czytania
27.02.2024 07:58

Rodzina Piotra Rubika od lipca 2023 roku żyje swoim najlepszym życiem w amerykańskim Miami. Celebryci wynajmowali tam apartament, który – jak przekazała Agata – udało im się niedawno kupić. Co z warszawską willą na Wilanowie?

Agata i Piotr Rubikowie kupili mieszkanie w Miami. Co z willą w Warszawie?
fot. Instagram @agata_rubik

Agata i Piotr Rubikowie ani myślą wracać do Polski. Rodzina cenionego kompozytora w lipcu 2023 roku przeprowadziła się do USA, skąd relacjonuje swoje codziennie przygody. Agata Rubik stała się przez to pełnoprawną influencerką, która opowiada fanom o różnicach między ojczyzną a Ameryką.

Redakcja poleca

Rubikowie wciąż podbijają USA

Agata i Piotr osiedlili się w słonecznym Miami, gdzie przez kilka miesięcy wynajmowali dom. Pierwsze chwile na Florydzie nie należały jednak do najłatwiejszych. Rodzina Rubików miała problemy z zaaklimatyzowaniem się na półwyspie, o czym Agata regularnie informowała w sieci.

Po kilku miesiącach para na dobre zadomowiła się w USA i zaczęła rozmyślać o zakupie mieszkania. Małżonka Piotra Rubika jeszcze niedawno przyznała fanom, że „nie tęskni” za ojczyzną i wraz z dyrygentem podjęli decyzję o sprzedaży swojej luksusowej willi na warszawskim Wilanowie. „Prawda jest taka, że chcemy go sprzedać. Drogo” – pisała pod koniec stycznia.

Para od dłuższego czasu rozglądała się za nowym lokum w Miami. Żadne z oglądanych mieszkań czy domów nie zdołało jednak wywrzeć na nich takiego wrażenia, jak apartament, który obecnie zajmują. Rubikowie myśleli o odkupieniu nieruchomości już jakiś czas temu, lecz jej właściciel pozostawał nieubłagany.

Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie sytuacja celebrytów zmieniła się o 180 stopni. W poniedziałek Agata Rubik pochwaliła się fanom, że wraz z Piotrem odkupili od właściciela swoje ukochane mieszkanko.

Agata i Piotr Rubikowie kupili mieszkanie w USA

7 miesięcy w Stanach i pierwsze mieszkanie! Od początku bardzo chcieliśmy kupić ten apartament, który udało nam się wynająć w lipcu. Są takie miejsca, że wchodzisz i od razu czujesz, że to jest to. Jednak, co wcale nas nie dziwiło, właściciel nieruchomości powiedział nam od razu, że ono nie jest na sprzedaż i nie interesuje go żadna nasza propozycja. […] Niespodziewanie miesiąc temu dostaliśmy telefon, że właściciel zmienił zdanie i musi sprzedać „nasz” apartament jak najszybciej. Albo nam, albo z nami. W życiu nie ma przypadków, dlatego nie zastanawialiśmy się ani chwili” – czytamy we wpisie.

Agata Rubik przyznała jednemu z fanów, że jak na razie nie zamierzają remontować nieruchomości, ponieważ spełnia wszystkie ich standardy. „Jest jak na razie idealne” – pisała w odpowiedzi na komentarz.

Rubikowie nie ujawnili ceny, którą zapłacili za swoje luksusowe mieszkanko. Para nie wspomniała również, czy udało im się sprzedać willę na Wilanowie.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap