Obserwuj w Google News

Adele wybrała imię dla dziecka. Piosenkarka jest w kolejnej ciąży?

2 min. czytania
14.09.2023 17:22
Zareaguj Reakcja

Po długiej przerwie w karierze, Adele ruszyła w trasę koncertową. Brytyjska piosenkarka wciąż promuje swoją ostatnią płytę, a jakiś czas temu pokazała się w Las Vegas, gdzie doszło do nietypowej sytuacji. Podczas krótkiej rozmowy z fanką gwiazda przyznała się, że jest gotowa na drugie dziecko.

Adele wybrała imię dla dziecka. Piosenkarka jest w kolejnej ciąży?
fot. Backgrid/East News

Adele od lat jest jedną z największych gwiazd światowej sceny. Brytyjska piosenkarka ma na swoim koncie kilkanaście nagród Grammy, lecz nie należy ona do typowych gwiazd muzyki. Adele znana jest z tego, że po nagraniu płyty i obębnieniu trasy koncertowej znika z show-biznesu na dłuższy czas. Obecnie gwiazda promuje swoją czwartą płytę „30.”, która przez wielu uznawana jest za najbardziej intymną w jej karierze.

Redakcja poleca

Adele wciąż aktywnie koncertuje. Podczas występów dochodzi do niebywałych sytuacji

Adele od dłuższego czasu rezyduje w Los Angeles, gdzie zachwyca fanów przepełnionym emocjami spektaklem. Raz nawet doszło tam do niecodziennej sytuacji, podczas której temperamentna Brytyjka zac zęła krzyczeć i grozić fanom: - Wyzywam cię, ku*wa – poleciało ze sceny.  Kilka dni temu gwiazda dała kolejny koncert w LA.

Adele podzieliła się z fanką niecodziennym wyznaniem na temat planowania i zakładania rodziny. Gdy kobieta z tłumu przyznała idolce, że spodziewa się dziecka i chciałaby ją poprosić o pomoc w wyborze imienia dla malucha. Piosenkarka bardzo się przejęła, a sytuacja została uwieczniona na jednym z nagrań z koncertu.

Fanka zdradziła Brytyjce, że spodziewa się córeczki, lecz wraz z mężem chcieliby wybrać dla niej androgyniczne imię. Podczas rozmowy z idolką przestawiła jej dwie propozycje, nad którymi głowią się z partnerem. - Mój mąż i ja nie mamy pojęcia, jakie imię chcemy wybrać – przyznała kobieta.

Adele znów zostanie mamą? Podzieliła się szczerym wyznaniem na koncercie

Na odpowiedź Adele nie musiała czekać zbyt długo. Ta jednak zaskoczyła wszystkich zgromadzonych, ponieważ piosenkarka przyznała się, że… sama gotowa jest na kolejne dziecko.

- Naprawdę chciałabym niedługo zostać mamą. Właściwie to sama pisałam listę. Dlatego za każdym razem, gdy widzę imię, które mi się podoba, zapisuję je w telefonie. Macie chociaż pierwszą literę? - pytała Adele.

- Nie, ale mamy dwa imiona, nad którymi się zastanawiamy. Lubię chłopięce imiona dla dziewczynek. Pierwsze to Parker a drugie Spencer – słyszymy w nagraniu.

Brytyjka przyznała, że jej także podobają się androgyniczne imiona, po czym udzieliła fance szczerej porady. Wspomniała wtedy również o upodobaniach swojego partnera – Richa Paula, z którym związek potwierdziła w 2021 roku.

- Nie mogę powiedzieć Parker, ponieważ Richowi podoba się to imię! Więc mówię Spencer. Spencer brzmi pięknie – przyznała.

Nie przegap
Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News