Obserwuj w Google News

Szczera do bólu Adele przerywa koncert, by opowiedzieć fanom o swojej grzybicy

2 min. czytania
28.06.2023 12:10
Zareaguj Reakcja

Adele przerwała koncert, by opowiedzieć swoim fanom o cierpieniu, przez które przechodzi. Mowa o ciężkiej grzybicy, której artystka nabawiła się przez nieostrożny dobór bielizny. To nie był jednak jedyny dziwny przerywnik show.

Szczera do bólu Adele przerywa koncert, by opowiedzieć fanom o swojej grzybicy
fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Adele to aktualnie jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem kariery artystka przeniosła się z rodzimej Wielkiej Brytanii do USA, a dokładnie do Beverly Hills, gdzie zamieszkała w domu, który kupiła od Sylvestra Stallone. Zanim do tego doszło, Adele zaliczyła „zniknięcie” z przestrzeni publicznej. Zrobiła to, by nagrać nową płytę i przejść ogromną metamorfozę. Gwiazda pokonała nadwagę i wróciła na scenę zupełnie odmieniona.

Zobacz też:  Adele kupiła dom od Sylvestra Stallone. Nie oddała mu ważnej pamiątki

Adele za bardzo się otworzyła? Przyznała się do grzybicy

Gdy Adele zajmowała się sobą z dala od blasku fleszy, dociekliwi fani zachodzili w głowę, co robi ich ulubiona artystka. Wtedy też wokalistka dostała łatkę osoby enigmatycznej, bo nie było zbyt wiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Szybko się to jednak zmieniło.

Adele po powrocie do życia publicznego zaczęła się coraz bardziej otwierać. I choć na próżno pytać ją o to, z kim aktualnie randkuje, to z opowieściami na temat problemów zdrowotnych Adele nie ma problemu. Podczas show w Las Vegas gwiazda opowiedziała o swojej grzybicy. Fani dowiedzieli się gdzie, co i jak do tego doszło.

Redakcja poleca

Koncert Adele – tego fani się nie spodziewali

Artystka przyznała, że jej przykrą dolegliwość spowodowała zbyt ciasna i źle dobrana popularna bielizna wyszczuplająca. -Tak naprawdę pływam we własnym pocie – zwierzyła się na koncercie. Dużo informacji? Artystka wymieniła również konkretne miejsca, które zostały zainfekowane.

To jednak nie był jedyny nietypowy przerywnik występu Adele. Podczas innego występu gwiazda zapytała fanów, czy popłynęliby łodzią podwodną Titan, by zobaczyć wrak Titanica. Zdecydowała się więc na zrobienie ankiety wśród swojej publiczności.

- Debatowałam z moimi przyjaciółmi na naszym czacie grupowym. Wszyscy mówią: "Nigdy bym tego nie zrobił". Ale to kłamstwo, ponieważ wiele osób to robi - powiedziała Adele swojej publiczności, po czym zapytała: Ile osób, gdyby mogło, zeszłoby na samo dno oceanu, aby zobaczyć Titanica? Podnieście ręce - prosiła.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS