Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek przechodzi do Polsatu? Sensacyjne doniesienia o gwieździe TVN!

2 min. czytania
04.07.2022 16:22
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan ma zostać gwiazdą Polsatu - twierdzi "Party". Z doniesień magazynu wynika, że stacji udało się pozyskać czołową twarz TVN-u. Oficjalna współpraca Rozenek z Polsatem ma rozpocząć się już jesienią. 

Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek od początku kojarzona była ze stacją TVN. Ojcem chrzestnym jej medialnej kariery był Edward Miszczak. Dyrektor programowy dostrzegł w szerzej nieznanej wówczas żonie Jacka Rozenka potencjał na telewizyjną gwiazdę i powierzał jej program "Perfekcyjna pani domu". Dzięki formatowi o sztuce sprzątania Małgorzata Rozenek błyskawicznie stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd show-biznesu.

Obecnie 42-latka to prawdziwa instytucja: prowadzi programy, jest czołową influencerką w mediach społecznościowych, wydaje własne linie produktów oraz zarządza autorską marką ubrań Mrs. Drama. Żona Radosława Majdana sama o sobie mówi, że ma niezwykły dar monetyzowania wszystkiego, co wpadnie jej w ręce. Wiedzą to nie tylko sponsorzy zamawiający u niej posty za horrendalne stawki, ale także producenci programów i szefowie czołowych stacji telewizyjnych. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Małgorzata Rozenek właśnie dała się namówić na współpracę z telewizją Polsat.

Redakcja poleca

"Party": Małgorzata Rozenek przechodzi do Polsatu 

Magazyn "Party" dowiedział się, że Małgorzata Rozenek jesienią ma oficjalnie pojawić się w Polsacie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiązała umowę z TVN-em, jesienią przechodzi do Polsatu - informuje "Party". 

Szczegóły transferu na razie nie są znane. Ale niewykluczone, że informacje o rzekomym przejściu Małgorzaty Rozenek do Polsatu mogą mieć związek z Edwardem Miszczakiem. Od kilku tygodni mówi się, że był dyrektor programowy TVN ma objąć stanowisko w Polsacie. 67-latek już oficjalnie pożegnał się z byłą stacją i co zastanawiające, zrobił to wcześniej niż zapowiadano

Małgorzata Rozenek nie jest jedyną gwiazdą związaną z TVN, która ma od nowego sezonu pojawić się w Polsacie. W mediach huczy, że w najnowszym "Tańcu z gwiazdami" wystąpi Magda Mołek. Była gospodyni "Dzień dobry TVN" jeszcze nie potwierdziła swojego udziału, ale jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, już porozumiała się w sprawie stawki za odcinek. Niewykluczone, że po tanecznym show prezenterka otrzyma własny program w którymś z kanałów Polsatu.

Wcześniej pracę w stacji znalazła Izabela Janachowska. Aktualnie była tancerka i gwiazda programów ślubnych jest jedną z prowadzących w "Tańcu z gwiazdami".