Obserwuj w Google News

Magda Mołek wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Ujawniono, ile zarobi za odcinek. Stawka nie powala

2 min. czytania
01.07.2022 20:04
Zareaguj Reakcja

Magda Mołek weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami 13" w Polsacie. Ile zarobi była gwiazda TVN? Wypłynęła informacja o jej stawce za odcinek. Niestety szału nie ma. 

Magda Mołek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Magda Mołek przez lata była związana ze telewizją TVN. Prowadziła "Dzień dobry TVN" oraz szereg innych programów m.in. "Lekcja stylu" i "W roli głównej" na antenie TVN Style. W 2019 roku prezenterka ku zaskoczeniu wszystkich pożegnała się ze stacją. Oficjalne powody odejście Mołek z TVN długo nie były znane, ale prezenterka wyjawiła potem, że chodziło o jej autorski kanał na YouTube "W moim stylu".

Bo marzyłam o miejscu w mediach, które będzie moje. Bo nie chciałam się już dłużej przepychać z tymi, którzy "wiedzą lepiej". I choć się bałam, to zrobiłam to - napisała dumna z sukcesu swojego projektu. 

Redakcja poleca

Magda Mołek w "Tańcu z gwiazdami 13". Ile zarobi za odcinek? 

Od tamtej pory fani Magdy Mołek mogą ją oglądać głównie w sieci. Jednak nadarza się okazja, żeby zobaczyć ją znowu w telewizji i to w zupełnie nowej roli. Magda Mołek zdecydowała się wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie i już jesienią pojawi się na parkiecie 13. edycji "Dancing with te Stars". 

O tym, z kim zatańczy była gospodyni "Dzień dobry TVN", dowiemy się za jakiś czas, gdy Polsat ujawni pełną listę uczestników. Tymczasem Plejada dowiedziała się, jaką stawkę za odcinek "Tańca z gwiazdami" Magda Mołek. Jak nieoficjalnie wiadomo celebryci biorący udział w show nie są traktowani jednakowo - największe gwiazdy mogą liczyć na szczególne traktowanie. W nadchodzącej edycji rekordzistą ma być Krzysztof Rutkowski, który za odcinek ma zgarniać 30 tys. złotych. 

Czy Magd Mołek przebije słynnego detektywa? Według informacji Plejady była gwiazda TVN zarobi o wiele mniej. 

Zgodziła się na niskie stawki w "Tańcu z gwiazdami", bo liczy na własny program w Polsacie. Zaledwie 10 tys. zł za odcinek. Kiedyś w TVN proponowali jej 15 tys. zł i odmawiała - cytuje swojego informatora portal. 

Biorąc pod uwagę renomę oraz spory fanbase prezenterki kwota faktycznie nie powala. Ale być może udział w tanecznym show to tylko wstęp do jakiejś dłuższej współpracy ze stacją. Przypomnijmy, że w mediach huczy o przejściu Edwarda Miszczaka do Polsatu