Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Łukasz Płoszajski kolejnym uczestnikiem tanecznego show

2 min. czytania
04.07.2022 13:49
Zareaguj Reakcja

Łukasz Płoszajski zostanie nowym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami". Informacja o obecności gwiazdora "Pierwszej miłości" pojawiła się na instagramowym profilu "Tańca z gwiazdami". Wiadomość potwierdził również sam zainteresowany na swoim Instagramie.

Łukasz Płoszajski
fot. Instagram.com/ Łukasz Płoszajski

Łukasz Płoszajski kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami". Gwiazdor doskonale znany widzom serialu "Pierwsza miłość" pojawi się w nadchodzącej edycji tanecznego programu. Informacja o obecności gwiazdora w "Tańcu z gwiazdami" pojawiła się na instagramowym profilu programu.

Zobacz też:  Łukasz Płoszajski wspomina zmarłego ojca. "Gdyby wcześniej była szczepionka"

Taniec z gwiazdami: Łukasz Płoszajski kolejnym uczestnikiem tanecznego show

"Nie zwalniamy tempa! Miło jest nam poinformować, że swoje taneczne umiejętności w najbliższej edycji będzie szlifował Łukasz Płoszajski" - czytamy na Instagramie "Tańca z gwiazdami". 44-letni aktor nie ukrywa podekscytowania, choć zdaje sobie sprawę z tego, że czeka go bardzo dużo pracy.

"Dłużej tej tajemnicy utrzymać już się nie da, ponieważ postanowiłem rozkręcić najlepszą imprezę w naszym kraju zwaną "Tańcem z gwiazdami". Wiem, że czeka mnie masa pracy, emocji, podróży, a przede wszystkim przygoda życia, która wierzę dostarczy samych pozytywnych emocji nam wszystkim" - napisał w mediach społecznościowych Płoszajski. Gwiazdor poprosił też swoich fanów o to, aby trzymali za niego kciuki.

Przypomnijmy, że do tej pory potwierdzonymi uczestnikami nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami" są m.in. Maja Włoszczowska oraz  Krzysztof Rutkowski.

Łukasz Płoszajski dał się poznać przede wszystkim fanom serialu "Pierwsza miłość", w którym od lat wciela się w postać Artura Kulczyckiego. Gwiazdor od jakiegoś czasu występuje też z autorskim show "Haker Umysłu", gdzie prezentuje swoje umiejętności czytania ludzkich myśli, a także kontroli umysłu.

Prywatnie gwiazdor "Pierwszej miłości" jest szczęśliwym mężem oraz ojcem. Razem z żoną, Emilią Oleksiak doczekali się 11-letniego syna, Mikołaja.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska