Obserwuj w Google News

Maffashion potwierdza rozstanie z Fabijańskim. Wyjawiła prawdę. „Dużo przekłamań”

Anna Skalik
2 min. czytania
05.07.2022 16:27
Zareaguj Reakcja

Maffashion opublikowała w sieci wypowiedź, w której potwierdza rozstanie z Fabijańskim. Jak zauważa, w doniesieniach jest wiele przekłamań. Ujawniła, że ona i aktor rozstali się około trzech tygodni temu.

Maffashion
fot. Instagram/maffashion_official/screen

Przed kilkoma godzinami w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Julia Kuczyńska, czyli Maffashion, i Sebastian Fabijański już nie są razem. Byli parą od kilku lat i doczekali się synka Bastka. Niedawno Pudelek poinformował, powołując się na anonimową osobę z otoczenia celebryckiej pary, że ich związek to już przeszłość. Do tej pory żadne z nich nie potwierdziło tych sensacji. Właśnie milczenie przerwała Kuczyńska. Na Instagramie influencerka opublikowała oświadczenie, w którym wyjaśnia całą prawdę.

Jak przyznała, czekała na odpowiedni moment, by poinformować o jej relacji z Sebastianem, i chciała być na to gotowa, jednak doniesienia Pudelka zmobilizowały ją do tego, by zabrać głos już teraz.

Zobacz także: Rafalala komentuje zarzuty Sebastiana Fabijańskiego. „Powinien się przeciwstawić”

Maffashion potwierdza rozstanie z Fabijańskim. Wydała oświadczenie

Czekałam na moment aż będę gotowa, psychicznie stabilna, bo nie jest łatwo – i nie wiem, czy gotowa jestem, ale skoro już pojawili się jacyś rzekomi informatorzy, mam swoje podejrzenia, którzy tak wszystko wiedzą… A nie, to co jest pisane, nie jest zgodne z prawdą, z umiejscowieniem w czasie. Jest dużo przekłamań – zaczęła Kuczyńska. Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu - potwierdzam. W planie było powiedzenie tego wspólnie, ale komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia swojej wersji - aczkolwiek chce od razu podkreślić: nie mam zamiaru komentować, prać brudów, komentować różnych rzeczy – to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o ten związek, to ten też nie był medialny, mimo że my osobami medialnymi byliśmy – stwierdziła.

Redakcja poleca

W kolejnym zdaniu odniosła się już do konkretnych słów Sebastiana, pochodzących z jego niedawnego wywiadu. Przypomnijmy, że Fabijański powiedział, że po narodzinach dziecka czuł się w związku jak „ten trzeci”.

Mogę tylko dodać, bo to mnie boli, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – powiedziała głosem pełnym żalu i smutku, z trudem opanowując emocje.

To będzie jedyna moja wypowiedź – podkreśliła Maffashion.

Na koniec Julia zamieściła jeszcze krótki komunikat, w którym podziękowała za liczne wiadomości i wsparcie od fanów.

Maff
fot. Instagram/maffashion_official/screen
Maff2
fot. Instagram/maffashion_official/screen