Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański skrytykował Antka Królikowskiego. "To nie była dobra decyzja"

2 min. czytania
27.06.2022 11:39
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański udzielił wywiadu dla radia Tok FM, w którym odniósł się do m.in. medialnych poczynań Antka Królikowskiego. Aktor wyznał, że jego kolega po fachu powinien inaczej zatuszować zamieszanie wokół siebie, które było widoczne w ostatnich miesiącach.

Sebastian Fabijański
fot. Instagram.com/ Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański zdecydował się skomentować zamieszanie wokół Antka Królikowskiego, które miało miejsce w ostatnich miesiącach. Aktor rozstał się ze swoją żoną i matką swojego syna- Joanną Opozdą,co odbiło się szerokim echem w mediach. Jakby tego było mało, wpadł na pomysł zorganizowania gali MMA z sobowtórami  Putina i Zełeńskiego. Swój wizerunek Królikowski chciał ratować wyznaniem o chorobie -stwardnieniu rozsianym.

Zobacz też:  Sebastian Fabijański uderzył prowadzącego wywiad? Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

 Sebastian Fabijański skrytykował Antka Królikowskiego. "To nie była dobra decyzja"

Kolega po fachu Królikowskiego, Sebastian Fabijański skomentował poczynania Antka w radiu Tok FM. Gwiazdorowi nie spodobało się to, w jaki sposób Antek poinformował fanów o chorobie.

"Nie możesz tego robić, jak Antek Królikowski. On w momencie, kiedy miał bardzo dużo syfu koło siebie, przyznał się do tego, że jest chory na stwardnienie rozsiane, co jest moim zdaniem PR-owym strzałem w kolano. Ludzie odebrali to jako wymówkę, negatywnie. Natomiast gdyby zniknął i pojawił się dopiero za jakiś czas i powiedział o tym, że jest chory, odbiór byłby zupełnie inny" -  skomentował na antenie Tok FM Fabijański.

Zdaniem Sebastiana, Antek powinien opowiedzieć o swojej chorobie znacznie później.

"Zamiast zniknąć z tej przestrzeni publicznej i wrócić po jakimś czasie z podkulonym ogonem i z refleksjami, to zdecydował się na ruch, przyznanie się do choroby, i to moim zdaniem nie była dobra decyzja" - podkreślił Fabijański. Ma rację?

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS