Obserwuj w Google News

Rafalala komentuje zarzuty Sebastiana Fabijańskiego. „Powinien się przeciwstawić”

Anna Skalik
2 min. czytania
05.07.2022 08:48
Zareaguj Reakcja

Rafalala skomentowała oświadczenie Sebastiana Fabijańskiego, w którym poinformował, że był i jest zastraszany. Zasugerował, że chodzi właśnie o Rafalalę.

Rafalala
fot. VIPHOTO/East News

Rafalala, transwestytka doskonale znana z mediów z powodu licznych skandali i „afer” z osobami z showbiznesowego światka, odpowiedziała na oświadczenie Sabastiana Fabijańskiego, który oskarżył ją o szantażowanie i zastraszanie. W krótkim komentarzu odbiła zarzuty aktora, przekonując, że nie wie, kim jest osoba, która szantażuje aktora.

Zobacz także: Amber Heard wciąż walczy. Po przegranym procesie z Deppem podjęła kolejne kroki

Rafalala komentuje zarzuty Sebastiana Fabijańskiego. „Powinien się przeciwstawić”

Kilka miesięcy temu w mediach głośno komentowane było tajemnicze spotkanie Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą. Aktor przekonywał początkowo, że jest to związane z jego działaniami zawodowymi, jednak w swoim niedawnym oświadczeniu wyznał, że był i jest zastraszany. Choć w wypowiedzi aktora nie jest to powiedziane wprost, to jednak z kontekstu wynika, że chodzi właśnie o Rafalalę, która w przeszłości publikowała już filmiki z różnymi celebrytami, nagrane w ukryciu.

Redakcja poleca

Fabijański poinformował, że sprawę przekazał prokuraturze. Zaapelował też do osób, które mogą być przez tę samą osobę zastraszane i szantażowane, by się z nim skontaktowały. Dodał, że w przyszłości o całej sprawie opowie więcej.

Oświadczenie Fabijańskiego skomentowała Rafalala w krótkiej wypowiedzi dla Plotka. Stwierdziła, że kompletnie nie wie, o kogo aktorowi chodzi. Dodała też, że go wspiera.

Bardzo lubię Sebastiana i ma moje pełne wsparcie. Jeśli ktoś go szantażuje, to absolutnie powinien się przeciwstawić. Niestety nie wiem, o kogo chodzi... Może dowiemy się, kiedy Sebastian tę osobę wymieni. Przesyłam mu dużo dobrej energii i życzę spokoju – stwierdziła.