Obserwuj w Google News

Maffashion i Sebastian Fabijański się rozstali? Pudelek: "Związek nie układał się od długich miesięcy"

2 min. czytania
05.07.2022 15:48
Zareaguj Reakcja

Maffashion i Sebastian Fabijański nie są już razem - informuje Pudelek. Para miała borykać się z kryzysem od czasu narodzin syna. Według informacji portalu do rozstania doszło kilka tygodni temu.

Maffashion i Sebastian Fabijański
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Maffashion i Sebastian Fabijański na początku 2020 roku potwierdzili, że są parą. Związek blogerki modowej i aktora znanego z filmów Patryka Vegi wydawał się wielu osobom zaskakujący, bowiem Sebastian Fabijański znany był z awersji do celebrytów i instagramowego blichtru, czyli przestrzeni, w której króluje Julia Kuczyńska. Niemniej związek rozwijał się w najlepsze. We wrześniu 2020 roku para powitała na świecie syna Bastiana, wkrótce doszło także do zaręczyn, o których Maffashion poinformowała zeszłego lata. 

Redakcja poleca

Pudelek: Maffashion i Sebastian Fabijański się rozstali 

Niestety, jak donosi portal Pudelek, związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego miał nie przetrwać. Według relacji portalu blogerka i aktor nie udźwignęli kryzysu, który wkradł się w ich relację po narodzinach dziecka i po nieudanych próbach naprawy sytuacji zdecydowali się rozejść. 

Związek Julii i Sebastiana nie układał się od długich miesięcy. Próbowali terapii, ale nie przyniosło to skutku - cytuje swoje źródło Pudelek. 

Jak czytamy na stronie portalu, po narodzinach syna Fabijański i Maffashion mieli się od siebie oddalić. Blogerka miała skupiać się przede wszystkim na dziecku, przez co aktorowi zaczęło doskwierać poczucie odtrącenia i samotności. 

Sebastian próbował odreagować trudną sytuację imprezowaniem. Efektem była sytuacja z Rafalalą, u której Sebastian wylądował po imprezie. Podobno stało się to pod wpływem środków odurzających - czytamy na Pudelku. 

Maffashion i Sebastian Fabijański na razie nie odnieśli się do informacji portalu.