Obserwuj w Google News

Edyta Górniak niepokojąco o swoim stanie. Nie chce się leczyć. "Jestem przeciwnikiem terapii"

2 min. czytania
17.12.2021 11:18

Edyta Górniak walczy o powrót do zdrowia po traumie, jaką przeżyła w związku ze zdradą partnera, który spłodził dziecko z inną kobietą. Piosenkarka skarży się, że cierpi na szereg dolegliwości fizycznych. Nie chce jednak skorzystać z pomocy terapeuty. 

Edyta Górniak
fot. Piotr Matusewicz/East News

Edyta Górniak ma za sobą wyjątkowo trudny czas. W sieci co rusz atakowano ją za poglądy na temat pandemii i szczepień przeciwko COVID-19, a także katastroficzne wizje i teorie spiskowe, którymi dzieliła się na swoim Instagramie. Piosenkarka kończy rok z łatką "szura", "twarzy polskich antyszczepionkowców" i "siewcy głupoty" jak nazwano ją w artykule Newsweeka. Do tego po udziale w koncercie "Murem za polskim mundurem" piosenkarka została uznana za skompromitowaną wizerunkowo i artystycznie.

Na domiar złego Edycie nie wiodło się również w sprawach sercowych. Górniak wyznała, że w ubiegłym roku doświadczyła "niewyobrażalnej i spektakularnej zdrady", która na zawsze przewartościowała jej życie. Szczegółów dowiedzieliśmy się niedawno, gdy piosenkarka wyznała, że były partner zdradził ją i spłodził dziecko z inną kobietą. Od tamtej pory 49-latka walczy z ogromną traumą, która odcisnęła piętno na jej samopoczuciu. Edyta Górniak wyznała w rozmowie z tabloidem, z jakimi problemami mierzy się po druzgocących przeżyciach. 

Redakcja poleca

Edyta Górniak przeżywa traumę. Jej ciało cierpi 

Choć od bolesnej zdrady minęły dwa lata Górniak, wciąż zmaga się ze skutkami tamtych wydarzeń. Jak wyznała w rozmowie z "Super Expressem", przez stres cierpi na różne dolegliwości bólowe.

To są różne bóle fizyczne. Kiedyś stresy "chowałam" w brzuchu i bardzo mnie brzuch bolał. Potem "chowałam" na karku. Pewnie każdy z nas ma jakieś tam miejsce. I kiedy nastąpiła ta zdrada, dosyć trudna, bo wynikiem zdrady było poczęcie, więc to było totalnie traumatyczne i bardzo, bardzo głębokie - zwierzyła się tabloidowi była jurorka "The Voice of Poland".

Piosenkarce zapewne mogłaby pomóc terapia, lecz gwiazda nie wierzy w skuteczność takich metod. 

Jestem przeciwnikiem terapii. Only self therapy (tłum. tylko autoterapia) - powiedziała "Super Expresowi" Edyta.

Przypomnijmy, że gwiazda ma na koncie rozwód i kilka nieudanych związków. Po rozstaniu z Dariuszem Krupą, który stosował wypadek i trafił do więzienia, związała się ze znanym warszawskim prawnikiem Piotrem Schrammem. W 2018 roku głośno było o jej relacji z młodym kierowcą rajdowym. Związek miał zakończyć się po tym, jak piosenkarka straciła ciążę. Wkrótce tabloidy zaczęły łączyć Górniak z Tomaszem Mazurkiewiczem, byłym piłkarzem Arki Gdynia, a w czasie emisji "My Way" - z instruktorem jazdy, który przygotowywał ją do egzaminu. Niestety z obu relacji nic nie wyszło, a Edyta oficjalnie pozostaje do dzisiaj singielką. 

EN_01491534_0717
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS
EN_01489478_0205
fot. Piotr Matusewicz/East News
EN_01504589_0122 (1)
fot. Rafal Gaglewski/REPORTER/EAST NEWS
Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News