Obserwuj w Google News

Opole 2023: gdzie i o której oglądać festiwal w TV i online? [TRANSMISJA]

2 min. czytania
05.06.2023 13:31
Zareaguj Reakcja

Festiwal w Opolu zbliża się wielkimi krokami. Na scenie zobaczymy największe polskie gwiazdy. Gdzie i kiedy oglądać Opole 2023? Sprawdzamy informacje o transmisjach.

Opole 2023 gdzie oglądać na żywo
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Tegoroczny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się w dniach 9-11 czerwca. Tradycyjnie będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego lata. Na scenie nie zabraknie największych gwiazd, a widzowie usłyszą zarówno dobrze znane wszystkim przeboje, jak i nowe utwory polskich artystów. Jak zwykle tysiące ludzi oglądać będą to wydarzenie, siedząc na widowni opolskiego amfiteatru. Niektórzy dołączą do nich w transmisji telewizyjnej. Sprawdzamy, o której i gdzie oglądać transmisję z Opola 2023.

Opole 2023: o której godzinie oglądać transmisję w telewizji?

Organizatorem Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu jest Telewizja Polska, dlatego transmisja dostępna będzie właśnie na kanałach publicznego nadawcy. Tradycyjnie wydarzenie oglądać będzie można w TVP1 oraz TVP Polonia. Transmisja na żywo festiwalu w Opolu każdego dnia rozpoczynać się będzie punktualnie o godzinie 20:15.

Redakcja poleca

W programie wydarzenia tradycyjnie już znalazły się zarówno koncerty premierowe, koncerty debiutów, jak i z największymi hitami, śpiewanymi w Opolu przez całe pokolenia widzów. Dokładny program wydarzenia wraz z artystami, których zobaczymy na scenie, sprawdzić możecie w innym materiale na naszej stronie.

Program wydarzenia przedstawia się następująco:

Piątek 9 czerwca:
Godzina 20.15: Koncert "Wielka Gala - Od Opola do Opola"
Godzina 22.30: Koncert "Debiuty"

Sobota 10 czerwca:
Godzina 20.15: Koncert "Premiery"
Godzina 22.00: Koncert "Czas ołowiu"

Niedziela 11 czerwca:
Godzina 20.15: Koncert "Cała sala śpiewa z nami, czyli hity opolskiej publiczności"
Godzina 21.35: Koncert "Ale To Już Było. Jest. I Będzie! 60 KFPP OPOLE 2023".

Czy Opole 2023 będzie można oglądać online?

W poprzednich latach Telewizja Polska udostępniała stream z festiwalu w Opolu na platformie vod.tvp.pl. Nie wiadomo jeszcze, czy w tym roku wydarzenie również będzie dostępne w sieci na żywo.

Będziecie oglądać tegoroczny Krajowy Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News