Obserwuj w Google News

Elżbieta Dmoch: Nowe wieści, o stanie zdrowia gwiazdy 2 plus 1. Co się stanie z artystką?

2 min. czytania
20.11.2022 13:24
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Dmoch niedawno trafiła do szpitala. Pojawiły się nowe informacje dotyczące stanu zdrowia gwiazdy 2 plus 1. Jak dziś się czuje?

Elżbieta Dmoch
fot. YouTube/Fani zespołu 2 plus 1

Na początku listopada Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala, bo zasłabła w sklepie. Wcześniej media donosiły, że artystka zaraziła się koronawirusem i pojawiły się u niej problem z krążeniem oraz zapalenie płuc. Tomasz Kopeć z Polskiej Fundacji Muzycznej informował wówczas, że była gwiazda zespołu 2 plus 1 jest bardzo osłabiona.

Elżbieta Dmoch: Nowe wieści, o stanie zdrowia gwiazdy 2 plus 1

Fani artystki po ostatnich doniesieniach planowali pomoc, aby podobne sytuacje nie zdarzały się w przyszłości. O najlepszym rozwiązaniu, które ułatwiłoby życie wokalistki, zaczęła myśleć także Polska Fundacja Muzyczna.

Jak donosi Plejada, Elżbieta Dmoch została już wypisana ze szpitala do domu. Stanu piosenkarki doglądają jej znajomi oraz ludzie z fundacji.

Redakcja poleca

Jak wyjaśnia Tomasz Kopeć, prezes PFM - Pani Ela aktualnie przebywa w domu i jest w coraz lepszej formie. Była ponad dwa tygodnie w szpitalu — najpierw w jednym, potem drugim. Teraz jest pod opieką lekarzy i przyjaciół. Wychodzi na prostą, czuje się lepiej, planujemy spotkać się w większym gronie przy okazji świąt. Wszystko idzie w dobrą stronę.

Po tym, jak Dmoch trafiła do szpitala, pojawiły się spekulacje o jej ewentualnym przeniesieniu do Domu Artysty Weterana w Skolimowie, gdzie ostatnie lata życia spędził między innymi Jerzy Połomski.

Elżbieta Dmoch nie trafi do domu opieki

Prezes Polskiej Fundacji Muzycznej zapewnia, że Dmoch nie trafi do żadnego domu opieki społecznej.

- Nie ma mowy o żadnym domu opieki społecznej. To w ogóle są rzeczy wyssane z palca — Ktoś z tabloidu zadzwonił do pani dyrektor i zapytał, czy znajdzie się tam miejsce dla Elżbiety Dmoch. Odpowiedź była twierdząca i tak media wysłały panią Elę do domu opieki. W ogóle nie ma takiego tematu. Być może kiedyś artystka się tam znajdzie, jak wiele starszych osób, ale dziś taki temat nie jest nawet rozważany - zapewnia.

RadioZET.pl/Plejada