Obserwuj w Google News

Cleo zmiażdżona za zaśpiewanie hitu Maanam. Artystka ostro odpowiada krytykom

2 min. czytania
16.11.2022 10:35
Zareaguj Reakcja

Cleo została mocno skrytykowana za wykonanie utworu Maanam podczas 70-lecia TVP. Artystka dosadnie odpowiedziała na krytykę swojego występu.

Cleo
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Cleo była jedną z gwiazd, która wraz z TVP hucznie obchodziła 70. urodziny stacji. Po gali pojawiło się wiele krytycznych słów wymierzonych nie tylko w stronę telewizji publicznej np. za pominięcie we wspomnieniach Lecha Wałęsy czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też w wykonawców. Mocno oberwało się Joannie Klepko.

Cleo zmiażdżona za zaśpiewanie hitu Maanam

Cleo podjęła się nie lada wyzwania. Wokalistka podczas urodzin TVP wykonała "To tylko tango" z repertuaru Maanam.  Kora była wyjątkową artystką, a jej dzieła nie są najłatwiejsze w interpretacji. Zadania nie ułatwiała również formuła występu - Cleo musiała zaśpiewać "w duecie z Korą". Fragmenty piosenki wykonywanej przez zmarłą piosenkarkę wyświetlono na telebimie.

Redakcja poleca

Zwykle kolorowa i pozytywna Cleo tym razem postawiła na mroczną stylizację, która dobrze komponowała się z wizerunkiem Kory widocznym na wielkim ekranie. Występ podzielił widzów. Wielu słuchaczy doceniło Cleo, jednak byli też tacy, którzy uważają, że nie poradziła sobie z wielkim hitem.

Oglądaj

Cleo z ciętą ripostą. Odpowiedziała krytykom

W sieci pojawiły się komentarze na temat wykonania Cleo. Jedno z polskich mediów zadało nawet bardzo uszczypliwe pytanie swoim odbiorcom: "Myślicie, że Kora przewraca się w grobie po tym duecie?" - czytamy na Facebooku.

Cleo uznała, że jej granice zostały przekroczone. Trenerka  "The Voice Kids" odniosła się do komentarza, który ostro zripostowała.

- Co chcieliście osiągnąć takim niemiłym wpisem? Włożyłam masę serca w ten występ i starałam się jak najlepiej okazać szacunek dla twórczości Kory. Jestem zażenowana sytuacją.

Okazuje się, że interwencja Cleo zadziałała. Artystka zaznaczyła, że złośliwy post po kilku minutach zniknął z sieci.