Obserwuj w Google News

Viki Gabor zaniepokoiła fanów nowym zdjęciem. Wszystko przez bliznę: "Miałam malutki wypadek"

Piotr Krajewski
1 min. czytania
07.05.2020 11:29
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor opublikowała nowe zdjęcie. Fotografia wywołała ogromne poruszenie wśród internautów, ponieważ fani zauważyli niepokojącą bliznę na nadgarstku 12-latki. Młoda wokalistka postanowiła opowiedzieć, co się stało. Okazuje się, że miała mały wypadek.

Viki Gabor ma bliznę po wypadku pokazała zdjęcie i opowiedziała co się stało foto
fot. Mateusz Jagielski/East News

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Piosenki zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a najnowszy singiel „Getaway” może powtórzyć sukces poprzednich utworów 12-latki.

Autorka hitu „Ramię w ramię” jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami  nowymi wpisami. Najnowsze zdjęcie Viki Gabor wywołało jednak spore poruszenie wśród internautów.

Viki Gabor w teledysku do "Getaway". Nakręciła go tam, gdzie Beyonce i Lady Gaga [WIDEO]

Viki Gabor opowiedziała o wypadku. Ma bliznę na nadgarstku

Viki Gabor zaniepokoiła fanów swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie. Wszystko przez bliznę na nadgarstku, którą natychmiast zauważyli internauci i zaczęli pytać artystkę w komentarzach, co się stało.

Zwyciężczyni  Eurowizji Junior 2019 zdecydowała się odpowiedzieć fanom i wyjaśnić, co się stało. Okazuje się, że Viki Gabor miała mały wypadek w przeszłości.

Odpowiem wam na pytanie, co stało się z moją ręką. Rok temu zdarzył mi się malutki wypadek. A jak wiecie, wypadki się po prostu zdarzają. Stłukł mi się kubek i chciałam się po niego schylić, jeden kawałek został na blacie. Nie widziałam go i zahaczyłam o niego ręką. Ale wszystko jest ok. Dzięki za troskę i pamiętajcie, wszystko jest ok — powiedziała Viki Gabor na Instagramie.

RadioZET.pl/onet.pl/PK